Reklama

"Sylwester Marzeń z Dwójką" wraca do Zakopanego

Ponad 30 artystów, gorące hity w wykonaniu polskich i światowych gwiazd! Wyjątkowy "Sylwester Marzeń z Dwójką" już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20 w TVP2.

Ponad 30 artystów, gorące hity w wykonaniu polskich i światowych gwiazd! Wyjątkowy "Sylwester Marzeń z Dwójką" już 31 grudnia na żywo z Zakopanego od godz. 20 w TVP2.
"Sylwester Marzeń z Dwójką" poprowadzą m.in. Ida Nowakowska, Izabella Krzan i Małgorzata Tomaszewska /TVP

To będzie wyjątkowa i niepowtarzalna noc, podczas której miliony Polaków będą wspólnie witać Nowy Rok w zimowej stolicy Polski, do której po rocznej przerwie powraca "Sylwester Marzeń z Dwójką".

Dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenie na Górnej Równi Krupowej widzowie oraz publiczność będą najbliżej gwiazd w towarzystwie artystów polskich i światowych scen.

"Sylwester Marzeń z Dwójką" to spektakularne widowisko podczas, którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy. Jak w każdym królestwie, także tym w Zakopanem, nie może zabraknąć - królowej.

Reklama

Kto wystąpi na "Sylwestrze Marzeń z Dwójką"?

Królewskie insygnia podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką" dzierżyć będzie legenda polskiej estrady, bohaterka biograficznego filmu dokumentalnego zrealizowanego przez telewizję publiczną "Maryla. Tak kochałam", trenerka trzeciej edycji hitowego show z udziałem seniorów "The Voice Senior", którego premiera już 1stycznia 2022 r. o godz. 20:00 w TVP2, autorka wielu przebojów i wyjątkowa osobowość - Maryla Rodowicz.

Tego wieczoru na roztańczonej sylwestrowej scenie nie zabraknie polskich i zagranicznych gwiazd oraz ich największych przebojów. Podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką usłyszymy m.in.: Zenona Martyniuka, Roxie Węgiel, Sławomira, Thomasa Andersa, Boys, Darię, Pięknych i Młodych, Rafała Brzozowskiego, Karolinę Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kubę Szmajkowskiego, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys oraz Senhit.

Telewizja Polska do wspólnej zabawy zaprosiła także gwiazdy, które odniosły międzynarodowy sukces, ich nazwiska i tytuły utworów, które wykonają poznamy już niebawem.

O doskonałą atmosferę zadbają: Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Norbi.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o molestowanie seksualne

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama