Reklama

Reklama

Izabella Krzan prosi o pomoc

Izabella Krzan opublikowała na Instagramie post, w którym podzieliła się swoimi obawami. Wystosowała także apel do internautów, a jej słowa nie przeszły niezauważone. Co tak mocno zaprzątnęło myśli gwiazdy TVP?

Izabella Krzan opublikowała na Instagramie post, w którym podzieliła się swoimi obawami. Wystosowała także apel do internautów, a jej słowa nie przeszły niezauważone. Co tak mocno zaprzątnęło myśli gwiazdy TVP?
Izabella Krzan / Michał Baranowski /AKPA


Izabella Krzan na Instagramie

Izabella Krzan w szybkim czasie stała się jedną z czołowych gwiazd TVP. Miss Polonia z 2016 roku została prezenterką telewizyjną, pojawiając się w takich programach jak "Koło fortuny" i "Pytanie na śniadanie". Krzan zyskała ogromną sympatię widzów, a jej popularność przeniosła się także do mediów społecznościowych - Instagram modelki jest obserwowany przez ponad 250 tys. internautów!

Sama gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę z siły Internetu, którą postanowiła wykorzystać w przedświątecznym czasie. Na profilu współprowadzącej "PnŚ" pojawił się post, a jego autorka zwróciła uwagę na istotny problem dotyczący pomocy zwierzętom w okresie zimowym.

Reklama

Izabella Krzan w obronie zwierząt

Izabella Krzan zamieściła długi wpis, w którym m.in. zaapelowała o pomoc zwierzakom.

"(...) Zima przyszła, a zwierzęta marzną, więc zróbcie coś dla nich dobrego. I nie mówię tylko o psach i kotach, każda pomoc się liczy, możecie np. stworzyć mały karmnik i wypełnić go jedzeniem, aby sikorki miały co jeść! (...)" - napisała Krzan.

Uwadze modelki nie umknęła również kwestia wybierania czworonogów na świąteczny prezent.

"Z niepokojem myślę już o sezonie świątecznym, po którym to mnóstwo zwierząt zostaje porzucona lub zwrócona do schroniska. NAGLE okazuje się, ze piesek wymaga większej uwagi, kotek podrapał drogą kanapę albo dzieci wolą białego pieska, a nie takiego ze schroniska. Wiele fundacji wstrzymało adopcje przed świętami, aby uniknąć takiej sytuacji, ale nie wszystkie. Zwierzęta to nie zabawki, to stworzenia, które potrzebują niewiele mniej uwagi, niż dzieci. Kochają na zabój, przywiązują się do człowieka i cierpią, kiedy on je porzuca lub krzywdzi. Powoli otwieramy się na pomoc, na działania w wolontariatach, ale cały czas jest nas za mało, względem liczby bezdomnych zwierząt" - stwierdziła gwiazda TVP.

Na zakończenie Krzan zwróciła się do internautów z prośbą, by zrobili coś dobrego dla zwierząt w schroniskach.

"(...) W tym wyjątkowym okresie, kiedy otwieramy nasze serca, pomyślcie o czworonożnych milusińskich. Aura na zewnątrz sprzyja aktywnościom na zewnątrz, weźcie swoich bliskich i pojedźcie do najbliższego schroniska, zabierzcie te uśmiechnięte mordki na spacer. To nic nie kosztuje, a gwarantuje Wam, radość w sercu zarówno psa, jak i Waszym, zakotwiczy na długo (...)" - zakończyła.

Post prezenterki nie przeszedł niezauważony w sieci; sekcja komentarzy szybko zapełniła się odpowiedziami, w których internauci dziękowali modelce za poruszenie ważnego tematu. "Fajnie, że o tym piszesz", ""Śliczna i urocza kobieta z wielkim sercem postawa godna naśladowania", "Jest Pani wzorem do naśladowania - brawo!" - pisali internauci.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL