Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ujawniono imię dziecka Agnieszki i Wojciecha

Wojciech i Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wkrótce powitają na świecie córkę. Długo para nie ujawniała imienia wybranego dla dziewczynki, ale teraz wszystko jest już jasne. Co ciekawe, tajemnicę zdradził ich kolega z programu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program emitowany na antenie telewizji TVN. Właśnie dobiega końca kolejna, 6. już edycja randkowego show, w którym to eksperci łączą bohaterów w pary.

W czwartej odsłonie udział wzięli: Agnieszka Łyczakowska oraz Wojciech Janik, a ich uczucie rodziło się pod czujnym okiem kamer. Zakochani zdecydowali się na dalsze budowanie relacji także po programie, a niebawem ich rodzina się powiększy! Państwo Janikowie odliczają czas do narodzin ich pierwszego dziecka. Już wiadomo, że będzie to córeczka, a niedawno pojawiła się także informacja o imieniu wybranym przez parę.

Reklama

W jednym z weekendowych wydań programu: "Dzień Dobry TVN" gośćmi byli uczestnicy minionych edycji: Jacek, Izabela oraz Iga, którzy znajdowali się w studiu, a także – za pośrednictwem Internetu – wspomniani już Agnieszka i Wojtek. To właśnie podczas rozmowy w "DD TVN" pojawił się temat imienia wybranego przez przyszłych rodziców. Co ciekawe, wieść ta nie wypłynęła od Agi i Wojtka, a od ich programowego kolegi.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Imię córki Agnieszki i Wojtka

W czasie trwania "Dzień Dobry TVN" prowadzące: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, rozmawiały z uczestnikami o życiu "po programie", a także o nawiązanych przyjaźniach. Będąca online Agnieszka Łyczakowska wspomniała wówczas, że czuła wsparcie przyjaciół m.in. wtedy, gdy znalazła się w szpitalu.

Dziennikarki nawiązały także m.in. do rychłego porodu, pytając gości w studiu o to, czy znają płeć maleństwa. Jacek odpowiedział na zadane przez nie pytanie, przy okazji informując o imieniu. Agnieszka i Wojciech nazwą swoją córkę imieniem Antonina.

Jego słowa potwierdzili szczęśliwi przyszli rodzice. Agnieszce i Wojciechowi serdecznie gratulujemy!

Zobacz również:

Znana aktorka zginęła w pożarze. "Pomoc przyszła za późno"

Najsłynniejszy tatuaż w historii kina? Nie dało się go przeoczyć!

Polska koprodukcja najlepszym filmem roku!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje