Reklama

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini

Agnieszka Woźniak-Starak wyjechała na wczasy. Podczas gdy fani z utęsknieniem czekają na jej powrót do "Dzień Dobry TVN", ona za pośrednictwem Instagrama wysłała im zapierającą dech w piersi "pocztówkę".

Agnieszka Woźniak-Starak wyjechała na wczasy. Podczas gdy fani z utęsknieniem czekają na jej powrót do "Dzień Dobry TVN", ona za pośrednictwem Instagrama wysłała im zapierającą dech w piersi "pocztówkę".
Agnieszka Woźniak-Starak /Justyna Rojek /East News

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą niezwykle trudne przeżycia. Po śmierci męża, który zginął w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno, na długo zniknęła z show-biznesu. Sporo czasu minęło, nim powróciła do pracy i "normalnego" życia. Zdaje się jednak, że najgorsze ma już za sobą. Od września 2020 roku znów regularnie gości na antenie TVN - jako współprowadząca "Dzień Dobry TVN".

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie

43-latka zdaje się spełniać jako gospodyni programu śniadaniowego. W mediach społecznościowych regularnie publikuje kadry ze studia, dzieli się też z obserwatorami wieloma zakulisowymi relacjami. Ostatnimi czasy przestała jednak pojawiać się na ekranach telewizorów. Wszystko przez urlop, którym nie omieszkała pochwalić się na swoim obserwowanym przez ponad 600 tysięcy profilu na Instagramie.

Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini na urlopie

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnie dni spędziła w ciepłych krajach. Gdzie dokładnie się wybrała - tego nie zdradziła, natomiast na pogodę z pewnością nie mogła narzekać. Dziennikarka nie należy do grona gwiazd, które obszernie relacjonują w sieci swoje życie prywatne. Zdecydowała się jednak wysłać fanom symboliczną "pocztówkę" z wczasów.

Za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciem, na którym ubrana w pomarańczowe bikini siedzi na brzegu basenu. Widok, który rozciąga się za jej plecami, robi ogromne wrażenie.

"Pora wracać" - napisała pod fotografią, dodając emotikonę wskazującą na to, że jednak chętnie powygrzewałaby się za granicą zdecydowanie dłużej.

Fani żywo zareagowali na wpis gwiazdy TVN. Wielu, widząc jej niechęć do powrotu do zimna i jesiennej szarówki, poradziło jej przedłużyć sobie urlop. Nie brakuje jednak i takich, którzy cieszą się na rychły powrót dziennikarki do "Dzień Dobry TVN". W sekcji komentarzy nie brak też komplementów dotyczących aparycji 43-latki i zachwytów nad zjawiskowym krajobrazem, którym przyszło jej cieszyć się w ostatnich dniach.

"Idealnie", "I Bóg stworzył kobietę", "Aż miło popatrzeć", "Piękna. Zawsze zachwyt", "Cudowne zdjęcie", "Ale pięknie!" - pisali zachwyceni internauci.

Zobacz również:

"Jeden z dziesięciu": Skandal? Widzowie grzmią!

Szczere słowa Stuhra. "Byłem upodlony, pijany i leżałem na ziemi"

Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Co naprawdę się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL