Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojciech opowiedzieli o swoich traumatycznych doświadczeniach

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczekują narodzin dziecka. Będąca w zaawansowanej ciąży uczestniczka show wraz z partnerem opowiedziała o trudnych chwilach, związanych z utratą wcześniejszych ciąż. Okazało się, że małżonkowie mają za sobą cztery poronienia.

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się za sprawą programu: "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czyli eksperymentu, w myśl którego bohaterowie poznają się tuż przed własnym ślubem! Z biegiem czasu uczestnicy show poznają się lepiej, a na zakończenie eksperymentu podejmują decyzję o kontynuowaniu związku. W 4. sezonie eksperci połączyli w parę Agę i Wojtka, a czas pokazał, że był to "strzał w dziesiątkę". 

Obecnie Agnieszka i Wojtek czekają na pierwsze dziecko; wkrótce na świat przyjdzie ich córka! Para chętnie dzieli się swoim doświadczeniem w Internecie, publikując filmy na swoim kanale. Także tam w ostatnim czasie podjęli trudny temat utraty ciąż – państwo Janikowie w szczerym nagraniu wyjawili, że mają za sobą cztery poronienia.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka i Wojtek o poronieniach

Agnieszka i Wojtek z programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowili poruszyć bardzo delikatną kwestię poronień. Na wstępie zaznaczyli, że długo czekali na podjęcie tego tematu, który wciąż wiąże się z ogromem emocji.

W kolejnych słowach para podzieliła się wspomnieniami z trudnego okresu.

Niestety los nie oszczędzał małżonków, a Agnieszka ze "Ślubu..." straciła jeszcze dwie kolejne ciąże.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka Łyczakowska w ciąży

Teraz Agnieszka Łyczakowska-Janik jest w zaawansowanej ciąży, a wkrótce na świecie pojawi się córka pary. W wywiadzie dla programu: "Dzień Dobry TVN" przyszli rodzice powrócili pamięcią do trudnego tematu, a także wspomniała o towarzyszących im emocjach.

Zobacz również: 

Lady Gaga: Narodziny gwiazdy?

Natalia Janoszek: Milion dolarów za wieczór

Piotr Adamczyk ma kolejne propozycje z Hollywood? Żona ujawnia!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje