Reklama

Reklama

Rafał Maćkowiak i Weronika Książkiewicz gwiazdami serialu "Herkules"

Rafał Maćkowiak i Weronika Książkiewicz zagrają główne role w serialu "Herkules", którego premiera zaplanowana jest w 2022 roku w serwisie Player.

Rafał Maćkowiak i Weronika Książkiewicz zagrają główne role w serialu "Herkules", którego premiera zaplanowana jest w 2022 roku w serwisie Player.
Rafał Maćkowiak w serialu "Herkules" /TVN Discovery Polska /materiały prasowe

“Cała nadzieja we mnie" - tak często mówi o sobie główny bohater serialu o imieniu Herkules, który już kilka razy oblał egzamin do szkoły policyjnej. Dlaczego genialny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu?

"Herkules": O czym opowiada nowy serial Playera?

Odpowiedź na to pytanie zna policjantka Sylwia Mazur, która jest przeciwieństwem Herkulesa. Często działa intuicyjnie, chaotycznie i pod wpływem emocji. Pewnie dlatego grozi jej przeniesienie do innego wydziału. Co wydarzy się kiedy Herkules stanie na jej drodze? Czy wspólnie uda im się rozwiązać jakąś sprawę kryminalną? A może stworzą duet doskonały?

Reklama

Na pewno nie będzie łatwo! Główny bohater ma ograniczone zaufanie do wszystkich poza sobą i wydaje się być pozbawionym emocji, niezbyt miłym, acz genialnym introwertykiem. Spontaniczna Sylwia kieruje się przede wszystkim sercem i ma niezłe podejście do ludzi. Jedno jest pewne! Tych dwoje to prawdziwa mieszanka wybuchowa!

Role główne w nowym serialu Player Original zagrają Rafał Maćkowiak (Herkules Nowak) oraz Weronika Książkiewicz (Sylwia Mazur).

Producentem “Herkulesa" jest Tomasz Cichoń. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Bartosz Kruhlik, którego film fabularny "Supernova" otrzymał nagrodę za Najlepszy Debiut Reżyserski na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni oraz cztery nominacje do Polskich Nagród Filmowych "Orły". Za scenariusz odpowiadają Karolina Frankowska oraz Bartosz Janiszewski. Zdjęcia realizuje Weronika Bilska. Kierownikiem produkcji jest Krzysztof Łojan. Scenografię przygotowuje Marcelina Początek - Kunikowska. Magdalena Sekrecka zajmuje się kostiumami. Charakteryzatorem prowadzącym jest Jolanta Dańda.

Zdjęcia do serialu powstają w Warszawie i okolicach. Premiera ośmioodcinkowego “Herkulesa" jest planowana w serwisie Player w 2022 roku.

Czytaj więcej!

"Behawiorysta": Robert Więckiewicz w ekranizacji powieści Remigiusza Mroza!

"Pajęczyna": Nowa produkcja z główną rolą Joanny Kulig!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Herkules (2022) | Rafał Maćkowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL