Reklama

Reklama

Priscilla Presley zdradza nowe szczegóły z życia Elvisa. Miał na ich punkcie obsesję!

Priscilla Presley wyznała w wywiadzie, że jednym z wyzwań w życiu z królem rock’n’rolla był fakt, że potrafi być porywczy. Czymś normalnym było dla niego na przykład strzelanie w furii z pistoletu do telewizora.

Elvis i Priscilla Presley w dniu ślubu

Priscilla Presley była żoną Elvisa od 1967 do 1973 roku. Doczekali się razem córki - Lisy Marie. Rozwiedli się cztery lata przed śmiercią piosenkarza. Nawet po rozstaniu, utrzymywali dobre stosunki.

Priscilla Presley o obsesji Elvisa

Priscilla opowiedziała o ich relacji w wywiadzie, jaki ukazał się właśnie na łamach "People". Z tej publikacji dowiadujemy się m.in., że król rock’n’rolla bywał furiatem. "Jeśli zobaczył w telewizji kogoś, kogo nie lubił, wyciągnął pistolet i strzelał z niego. Następnie prosił swojego tatusia, by załatwił kolejny telewizor" - wspomina. 

Elvis Presley miał też jednak dużą słabość do szklanych ekranów. Telewizor stał w prawie każdym pomieszczeniu w jego posiadłości Graceland w Memphis. Miał nawet pokój telewizyjny, w którym w rzędzie stały obok siebie trzy odbiorniki. Zdarzało mu się równocześnie oglądać na nich trzy stacje telewizyjne - CBS, NBC, ABC.

Reklama

Priscilla Presley - trudna miłość

Priscilla Presley urodziła się w nowojorskim Brooklynie. Jej ojciec James Wagner był pilotem, zginął tragicznie w wypadku lotniczym, kiedy była niemowlęciem. Jej matka, Anna Lillian Iversen, po śmierci ojca wyszła za Paula Beaulieu - oficera Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, który stacjonował w Zachodnich Niemczech wraz z Elvisem Presleyem

Swojego przyszłego męża poznała już jako 14-latka w Wiesbaden. Pobrali się 1 maja 1967 w Las Vegas. 1 lutego 1968 roku urodziła się ich córka - Lisa Marie. Para rozstała się w 1972 roku, a rozwód sfinalizowali w 1973 roku. Po rozwodzie utrzymywali dobre relacje, wspólnie wychowując córkę, która mieszkała wtedy z matką w Los Angeles, ale często odwiedzała ojca w Graceland. 

Duży problem sprawiało Priscilli to, że tak wiele kobiet miało obsesję na punkcie jej męża. "Kobiety ciągnęły do niego, więc martwiłam się, kiedy wychodził gdzieś sam. Najchętniej nie spuszczałabym go z oka, nawet jak szedł umyć zęby" - zwierza się była żona Elvisa. "Uwielbiałam zajmować się Elvisem, rozpieszczać go, karmić" - przyznała. 

Priscilla Presley wystąpiła w kilku filmach (m.in. w serii "Naga broń") i serialach telewizyjnych. W 1985 roku wzięła udział w widowisku "Night of 100 Stars II" w nowojorskim Radio City Music Hall. Była także modelką, przez pięć lat prowadziła butik. W 1990 roku stworzyła cztery serie perfum. Czytaj także:  Oprah Winfery: Traumatyczne dzieciństwo

Czytaj także: "Nie czas umierać": Premiera 1 października [nowy zwiastun]PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Presley Elvis | Priscilla Presley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje