Reklama

"Prawo Agaty": Wylądują razem w łóżku!

Najnowszy, 5. sezon "Prawa Agaty", zacznie się mocno niczym u mistrza Alfreda Hitchcocka: Agata (Agnieszka Dygant) i Marek (Leszek Lichota) wylądują razem w łóżku! Sprawdź szczegóły!

Już w pierwszym odcinku nowej serii (emisja we wtorek 4 marca) stanie się to, o czym od dawna marzyli wierni fani tego serialu. Czy główni bohaterowie nareszcie zrozumieją, co do siebie czują?

Reklama

Po śmierci ojca (Jerzy Grałek) Marek Dębski był bardzo samotny i nieszczęśliwy. Pragnął bliskości. Co ciekawe, instynkt zaprowadził go nie do prokurator Marii Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska), ale do drzwi mecenas Agaty Przybysz. Teraz Dębski znowu pojawi się u Agaty i ta wizyta odkryje, co ich łączy...

Para padnie sobie w ramiona, po czym połączy ich namiętność. Następnego dnia oboje pojawią się w kancelarii. Nie byliby jednak sobą, gdyby komukolwiek dali choć najmniejszy sygnał, że coś się między nimi wydarzyło. Ba, będą zachowywali się tak, jakby nic się nie stało i nie zmieniło! Tym sposobem wyprowadzą wszystkich współpracowników w pole i nikt się nawet nie domyśli, że Przybysz i Dębski tworzą zgrany duet nie tylko w pracy, ale i w ... łóżku. Pytanie, jak długo taki stan potrwa, pozostaje jednak otwarte...

W nowym sezonie Krzysztof Majewski (Mirosław Baka) zniknie z życia osobistego Agaty. Dla dobra córki Tośki (Natalia Keber) postanowi podjąć próbę ułożenia sobie przyszłości u boku Marty (Renata Dancewicz).

Dorota Gawron (Daria Widawska) zdecyduje się porzucić kancelarię i wyjechać z Wojtkiem (Tomasz Karolak) na kontrakt do Anglii.

Bartek Janowski (Michał Mikołajczak) znajdzie się na uczuciowym zakręcie - czy rzeczywiście to on jest ojcem dziecka Justyny Winogradzkiej (Karolina Kominek)? Prokurator Okońską podejmie bardzo ryzykowną decyzję. Dla dobra sprawy, którą prowadzi, złamie prawo. Jakie poniesie konsekwencje?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wyładowanie | Leszek Lichota | Agnieszka Dygant | Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje