Reklama

"Pam & Tommy": Serial o najsłynniejszej taśmie świata [ZWIASTUN]

Jest pierwsza zapowiedź serialu "Pam & Tommy", opowiadającego o najsłynniejszym nagraniu świata, którą nagrali w latach 90. Pamela Anderson i Tommy Lee. W główne role wcielają się w nim Lily James i Sebastian Stan. Produkcję reżyseruje Craig Gillespie ("Cruella", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya").

Jest pierwsza zapowiedź serialu "Pam & Tommy", opowiadającego o najsłynniejszym nagraniu świata, którą nagrali w latach 90. Pamela Anderson i Tommy Lee. W główne role wcielają się w nim Lily James i Sebastian Stan. Produkcję reżyseruje Craig Gillespie ("Cruella", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya").
Serial o Pameli Anderson i Tommym Lee odniesie sukces? /Steve Granitz/WireImage /Getty Images

W centrum zwiastuna serialu "Pam & Tommy" znajduje się postać Randa Gauthiera, mężczyzny, który wykradł i udostępnił sekstaśmę słynnej pary. Jej fragmenty przeplatane są scenami z namiętnego małżeństwa głównych bohaterów zawartego zaledwie kilka dni po tym jak się poznali.

Namiętność ustępuje strachowi, gdy Pam i Tommy uświadamiają sobie, że nagrania ich igraszek mogą trafić zostać upublicznione. "Też mi na tym zależy, jestem na tej samej taśmie, co i ty" - mówi o konieczności odzyskania taśmy grany przez Sebastiana Stana muzyk. "Nie, nie jesteś na niej tak samo jak ja!" - odpowiada Pamela Anderson grana przez Lily James.

Reklama

Przypomnijmy, że w latach 90. ubiegłego wieku nagranie scen intymnych gwiazdy serialu "Słoneczny patrol" z perkusistą Mötley Crüe było najgorętszym hitem raczkujących internetowych serwisów pornograficznych i wypożyczalni wideo. Także w Polsce.

Sekstaśma Pameli Anderson i Tommy'ego Lee

Najpierw fakty: ślub Pameli Anderson i Tommy'ego Lee miał miejsce na początku 1995 roku, po czterech dniach od ich poznania się. Pobrali się na plaży w Meksyku.

Jak doszło do kradzieży ich sekstaśmy? Wiosną 1995 roku Rand Gauthier pracował przy gruntownym remoncie rezydencji pary w Malibu. Któregoś dnia znienacka został zwolniony wraz ze współpracownikami, bo Lee stwierdził, że robota została spartaczona. Jak później opowiedział elektryk w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stones" - gotów był machnąć ręką na brak zapłaty. Chciał już tylko zabrać swoje narzędzia i mieć z głowy marudnych celebrytów, a wtedy perkusista wycelował do niego ze strzelby i powiedział: "Sp... z mojej posesji". Gauthier się zagotował i postanowił się zemścić. Wiedział, że para ma bardzo duży sejf, ukryty w garażu przerobionym na studio nagrań. Włamał się i ukradł go. Założył, że Lee trzymał w nim broń, a Pam - biżuterię.

Faktycznie zarówno broń i biżuteria były. A do tego kaseta VHS z 54-minutowym filmem domowej roboty. Doprowadzony do furii elektryk zaczął ten film kopiować i sprzedawać. Twierdził, że z potrzeby zemsty, ale paradoksalnie nie zaszkodził ekscentrycznym właścicielom nagrania, a wręcz przyczynił się do lawinowego wzrostu ich popularności. "Nie wiem, co jest takiego ciekawego w oglądaniu p... się małżeństwa" - komentował wtedy tę sytuację Tommy Lee. "Nie jestem prezydentem. Byliśmy na wakacjach, robiąc coś, co robi reszta świata - wzajemne filmowanie i wygłupy nago. To nic nadzwyczajnego". I teraz, po 26 latach od wybuchu tego skandalu, pojawi się jego fabularyzowana wersja. Zamówiła ją należąca do Disney’a platforma streamingowa Hulu.

W serialu zatytułowanym "Pam & Tommy" główne role zagrają: znana z serialu "Downton Abbey" Lily James i Sebastian Stan, czyli Bucky Barnes z cyklu filmów o Kapitanie Ameryce. Producentem jest aktor, komik i reżyser Seth Rogen. Reżyseruje Craig Gillespie, twórca filmów "Jestem najlepsza. Ja, Tonya" oraz "Cruella".

Rogen wcielił się również w postać elektryka, który ukradł i udostępnił taśmę. Sama scena kradzieży wydaje się stworzona dla komika. Jak wspominał winowajca, zanim zakradł się po sejf, miesiącami obserwował posiadłość Pameli i Tommy'ego. Planował, że podczołga się, nakryty białym dywanem wykonanym z futra tybetańskiego jaka, by upodobnić się do psa.

Limitowany serial "Pam & Tommy" liczył będzie w sumie osiem odcinków. Pierwszy z nich będzie miał premierę na platformie Hulu 2 lutego 2022 roku.

Czytaj również:

Co z pogrzebem Kamila Durczoka? Rodzina apeluje do mediów

Gwiazdor pozwany! Odpowie za śmierć na planie?

Pierwsza główna rola? Polska aktorka długo czekała na ten moment

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Pamela Anderson | Tommy Lee
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy