Reklama

Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

Wygrana w show to 100 tys. złotych, z czego połowa trafi na wybrany cel charytatywny. Na co finaliści przeznaczą 50 tys. złotych jeśli wygrają program?

Reklama

"Jeśli wygram, kupię sobie... jeszcze nad tym nie myślałam [ha ha ha], ale jeśli już, to pewnie nowy telefon i laptopa, bo zawsze mi siostra zabiera :) Wiem, że pozostałe 50 tysięcy oddam dla fundacji Synapsis, która pomaga dzieciom zmagającym się z autyzmem" - powiedziała najmłodsza uczestniczka finału Julia Wróblewska.

"Za rok planuję z moją narzeczoną Iloną ślub i wesele, więc pewnie większość wygranej przeznaczę właśnie na ten cel, ale coś tam na pewno zostawię na romantyczną podróż poślubną" - śmieje się Andrzej Szczęsny. "Pozostałe 50 tys, powędruje do rodziców małego Oliwera z Zawiercia, który urodził się bez rąk i nóg. Bardzo chciałbym mu w ten sposób pomóc" - dodaje paraolimpijczyk.

"Większość wygranej przeznaczę na opłacenie czesnego za 5. rok studiów na Akademii Medycznej we Wrocławiu. A jeżeli coś zostanie, chciałabym opłacić sobie intensywny kurs niemieckiego, gdyż dostałam się na praktykę do kliniki w Niemczech i warunkiem uczestnictwa jest znajomość niemieckiego. Pozostałe 50 tys. przeznaczyłabym na Klinikę Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu" - zdradziła Misheel Jargalsaikhan.

A co z 50 tysiącami zrobi Saszan? "Wygraną przeznaczyłabym na produkcję nowej płyty, chciałabym pracować z najlepszymi producentami również zagranicznymi, rozwijać się i tworzyć coraz lepszą muzykę" - mówi wokalistka. Druga część wygranej dzięki Saszan wspomogłaby fundacje Rak&Roll.

Finał "Celebrity Splash!" w sobotę o godz. 20 w Polsacie.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Saszan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje