Reklama

Reklama

Michał "Misha" Kostrzewski, brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, jurorem w "You Can Dance. Nowa Generacja"

Już 10 września na antenie TVP2 premiera nowego programu "You Can Dance. Nowa Generacja". Michał "Misha" Kostrzewski, a prywatnie brat Małgorzaty Rozenek-Majdan, jest jednym z jurorów dziecięcego show.

Michał Kostrzewski na planie show "You Can Dance. Nowa Generacja"

Michał "Misha" Kostrzewski: Kim jest?

"Misha" przez wiele lat występował na deskach opery w Monte Carlo i Lyonie. Teraz realizuje się jako choreograf i nauczyciel tańca.

W nowym show Dwójki "You Can Dance. Nowa Generacja" zasiada w jury, wspólnie z Agustinem Egurrolą i Klaudią Antos, oceniając występy tancerzy w wieku 8-13 lat.

Mimo że w swojej pracy Kostrzewski szlifuje taneczny talent u najmłodszych, to wolałby, aby jego dzieci nie były tancerzami.

"Moje dzieci nie za bardzo chciały uczyć się tańca, bo widziały, jak ciężkie jest to zajęcie. (...) Ani ja, ani ich mama nie chcieliśmy się rozstawać z dziećmi. Dlatego, że sami wyjechaliśmy ze swoich krajów. Moja była żona wyjechała z Rosji, ja z Polski i wiem, jak to jest, kiedy nie ma się kontaktu z rodzicami" - mówi PAP Life Kostrzewski.

Reklama

Kostrzewski ma troje dzieci - Ninę, Elisabeth oraz Yanna. Z ich matką, Rosjanką Ksenią, rozwiódł się w ubiegłym roku. Był z nią 30 lat. Ich dzieci na co dzień mieszkają i chodzą do szkoły we Francji.

"You Can Dance - Nowa Generacja": Premiera, jurorzy, prowadzący

"You Can Dance - Po prostu tańcz" przez 9 sezonów był flagowym formatem TVN. 10 września na antenie TVP2 zagości "You Can Dance - Nowa Generacja" - program taneczny skierowany dla najmłodszych.

Poprowadzi go gwiazda TVP, ceniona tancerka, Ida Nowakowska. Współprowadzącą show będzie Roksana Węgiel.

Czytaj więcej: Co Roksana Węgiel będzie robiła w programie "You Can Dance - Nowa Generacja"?

Występy dzieci w wieku 8-13 lat oceniać będą jurorzy, dla których taniec jest miłością, pasją i sposobem na życie: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz przewodniczący Agustin Egurrola, który przez wszystkie sezony był również jurorem "You Can Dance - Po prostu tańcz".

Czytaj więcej: Agustin Egurrola o nowym show TVP. "Będzie się działo!"

Program zadebiutuje na antenie Dwójki w piątek, 10 września, wieczorem.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: You Can Dance - Nowa Generacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama