Reklama

Reklama

Agustin Egurrola o nowym show TVP. "Będzie się działo!"

Agustin Egurrola przez wiele lat reprezentował barwy TVN. Obecnie jest gwiazdą TVP, co nie omieszkali mu wytknąć koledzy z branży. Gdzie zobaczymy go w najbliższym czasie?

Agustin Egurrola przez wiele lat reprezentował barwy TVN. Obecnie jest gwiazdą TVP, co nie omieszkali mu wytknąć koledzy z branży. Gdzie zobaczymy go w najbliższym czasie?
"Jestem wielkim szczęściarzem" - mówi Agustin Egurrola /Piotr Molecki/East News /East News

Agustin Egurrola to tancerz i choreograf pochodzenia polsko-kubańskiego, międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego i tańca nowoczesnego oraz wielokrotny mistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich.

Agustin Egurrola: Z TVN do TVP

Przez wiele lat Agustin Egurrola reprezentował barwy TVN. W 2007 roku tancerz i uznany choreograf zadebiutował w roli jurora w popularnym programie "You Can Dance". Po pięciu latach spędzonych na planie tanecznego show, Egurrola zastąpił Kubę Wojewódzkiego w programie "Mam talent!", gdzie "zasiedział" się na kolejne sześć lat.

"Rozwód" z TVN i jego nieoczekiwane przejście do telewizji publicznej, spotkało się z ostracyzmem środowiska, w tym Kingi Rusin i Michała Piróga.

Reklama

Tymczasem Egurrola wyrasta na prawdziwą gwiazdę TVP. W 2021 roku został jurorem trzeciej edycji "Dance Dance Dance", a już niebawem zobaczymy go w nowym programie "You Can Dance. Nowa generacja".

Agustin przyznaje, ze nadchodząca jesień będzie pracowita. "Będzie się działo! Robimy fantastyczny program, w których znalazło się wielu utalentowanych, młodych ludzi. Mam nadzieję, że widzowie będą im mocno kibicować" - przyznał.

Czytaj więcej:
"You Can Dance - Nowa Generacja": Kim są jurorzy?
Co Roksana Węgiel będzie robiła w programie "You Can Dance - Nowa Generacja"?


Warto dodać, że w życiu jurora nastąpiła również rewolucja w sferze prywatnej. W styczniu odbył się jego ślub, a w marcu po raz drugi został ojcem.

"Jestem wielkim szczęściarzem. Mam kochającą żonę, dwoje wspaniałych dzieci i pracę, którą kocham. Nie zamieniłbym swojego życia na żadne inne" - dodał.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agustin Egurrola | You Can Dance - Nowa Generacja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL