Reklama

Reklama

Maja Sablewska w półszpagacie! "Najpiękniejsze nogi!"

Maja Sablewska nie przestaje zaskakiwać. Kolejne odważne zdjęcie trafiło na jej profil w mediach społecznościowych. Zadarta wysoko w górę noga i zmysłowe spojrzenie. Jak wypadła? "Jesteś niesamowita" - komentowali fani.

Maja Sablewska

Maja Sablewska publikuje na swoim profilu śmiałe fotografie i nie boi się pokazywać w odważnych pozach. Tym razem pokazała na Instagramie dość nietypowe ujęcie. Uniesiona wysoko w górę noga, szybkie rozciąganie, obcisłe body i subtelne spojrzenie - tak prezentuje się na zdjęciu z Paryża. 

Wirtualna galeria zdjęć stylistki ma, zresztą jak jej autorka, swój własny styl. Wszystko zdaje się ze sobą współgrać i jest zachowane w podobnej estetyce. Zniewalające ujęcie zachwyciło więc internautów. Posypały się płomienne reakcje i serduszka.  Obserwatorzy chętnie komplementowali swoją idolkę.

Maja Sablewska - kariera

Reklama

Do świata show-biznesu wkroczyła jako menadżerka muzyczna. Kariera ruszyła, a Maja Sablewska zaczęła pojawiać się w programach, takich jak: "X-Factor", gdzie była jurorką czy "Sablewskiej sposób na modę", który miała okazję prowadzić. Doradztwo wizerunkowe to coś, w czym się specjalizuje. Stworzyła dwa poradniki: "10 sposobów na modę" i "Sposoby na zdrowy styl życia". Na tym jednak nie koniec. Regularnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym zgromadziła już spore grono fanów, bo aż 504 tysiące obserwatorów! A liczba ta wydaje się wciąż rosnąć.

Zobacz również: 

Maja Sablewska: Nie oceniam ludzi 

Maja Sablewska: Zasłaniałam oponkę 

Barbara Kurdej-Szatan: Sieć komórkowa komentuje wypowiedź aktorki

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Maja Sablewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje