Reklama

"M jak miłość"... od pierwszego wejrzenia

Co za wydarzenia w serialu "M jak miłość"! Wkrótce Marcina (Mikołaj Roznerski) dosięgnie strzała Amora. Zupełnie niespodziewanie zakocha się od pierwszego wejrzenia w Eryce (Marta Juras), czyli siostrze Janki (Joanna Osyda).

Przypomnijmy, że do tej pory Marcin Chodakowski, bratanek Tomka (Andrzej Młynarczyk), nie był zbyt stały w uczuciach. Nieustannie skakał z kwiatka na kwiatek.

Reklama

Zresztą od początku wcale nie krył, że lubi towarzystwo pięknych kobiet, a one lubią jego. Romansował choćby z dużo od niego starszą mężatką Weroniką Zawadą (Elżbieta Jędrzejewska), skwapliwie przy tym korzystając z jej pieniędzy. Chętnie sypiał też z prokurator Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach). Była to znajomość typowo intymna. Nikt nikomu niczego nie obiecywał.

Nie wierzy w romantyczne bzdety

Od jakiegoś czasu młody Chodakowski związany jest z zakochaną w nim po uszy Kasią Mularczyk (Agnieszka Sienkiewicz). Ostatnio zaprosił ją nawet na ślub swojej mamy Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska). Nie oznacza to jednak, że ma wobec niej jakieś wybitnie poważne zamiary.

Sama Kasia zauważy, że Marcin wpada w panikę na każdą wzmiankę o małżeństwie. Dlatego w końcu zmusi go, by oficjalnie przyznał, że są parą. Uczyni to na jej wyraźne żądanie, ale bez większego przekonania. Jakiś czas później Kasia wyzna mu, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia.

- Nie wierzę w żadne romantyczne bzdety - odpowie jej szczerze chłopak. - Ja mogę zaproponować ci przyjaźń, przywiązanie i poczucie bezpieczeństwa.

I bynajmniej nie przestanie interesować się innymi kobietami.

Wpadnie w jego ramiona

Przykład? Podczas swojego pobytu w Lipnicy Marcin wpadnie na chwilę do spożywczaka. Zaskoczy go zarówno fakt, że sklep jest w remoncie, jak i (a może przede wszystkim) nowa sprzedawczyni, czyli Janka. Podejdzie do niej, żeby swoim urokiem przekonać ją do sprzedaży mu czegokolwiek do jedzenia. Los sprawi, że dokładnie w tym momencie Janka spadnie z drabiny. Prosto w... ramiona młodego Chodakowskiego. Marcin nie przestanie jej czarować...

Uratuje ją z topieli i... pocałuje

Zdradzamy, że w 1026. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 17 grudnia) playboy wybierze się na spacer nad rzekę. Zauważy tonącą dziewczynę i rzuci się jej na ratunek. To będzie właśnie Eryka. Marcin zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia. Od razu zacznie ją całować. Dla niej postanowi rozstać się z Kasią...

Tymczasem Eryka planuje powrót do USA, ma już nawet bilet lotniczy. Czy dla Marcina zostanie w Polsce?

Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: “M jak miłość”

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje