Reklama

Reklama

"Love Island": Zwycięzca ma nową dziewczynę

Zwycięzca drugiej edycji "Love Island" i uczestniczka czwartego sezonu tego reality show są parą. Dominik Grot potwierdził, że znów jest zakochany. "A ona nie rozumiała czemu głosowałem, żeby odpadła z programu" - napisał, publikując romantyczne kadry.

Dominik Grot był uczestnikiem drugiej edycji "Love Island". Pod hiszpańskim słońcem stworzył parę z Julią Nowakowską. W programie sprawiali wrażenie bardzo zakochanych. Przed kamerami nie szczędzili sobie czułości. Byli ze sobą na tyle blisko, że zaczęli być nazywani programowymi "słodziakami".

Ostatecznie to właśnie oni wygrali randkowy reality show. Ich związek nie trwał jednak długo. Rozstali się po trzech miesiącach od finału "Love Island".

"Love Island": Dominik Grot i Edyta Marciniuk parą

Już od pewnego czasu fani podejrzewali, że zwycięzca drugiej edycji "Love Island" znów jest zakochany. W końcu Dominik potwierdził plotki, oficjalnie chwaląc się nową partnerką. Okazuje się, że jego serce skradła Edyta Marciniuk, którą widzowie pamiętają z ostatniego sezonu reality show Polsatu.

Reklama

Do programu dostała się dzięki Casa Amor. Początkowo tworzyła parę z Adrianem, który ostatecznie znalazł się w finale z Aleksandrą. Marciniuk odpadła przez głosowanie widzów. Grot, chwaląc się ich pierwszymi wspólnymi zdjęciami, odniósł się do tej sytuacji.

"A ona nie rozumiała, czemu głosowałem, żeby odpadła z programu" - zażartował.

Pod romantycznymi zdjęciami z krakowskiego Rynku Głównego posypały się komentarze. Fani życzą Dominikowi i Edycie dużo szczęścia. Ich zdaniem pasują do siebie idealnie.

"Ooo jaaa, dużo szczęścia i miłości życzę! Pasujecie do siebie!", "Edzia w programie pokazała się jako mega poczciwa osóbka. Obyście się razem dobrze zgrali", "Dużo miłości dla was, pięknie wyglądacie razem", "Gratulacje, pasujecie do siebie idealnie" - pisali zachwyceni internauci.

Zobacz również:

Znana aktorka zginęła w pożarze. "Pomoc przyszła za późno"

Najsłynniejszy tatuaż w historii kina? Nie dało się go przeoczyć!

Polska koprodukcja najlepszym filmem roku!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL