Reklama

"Love Island": Kolejna zmiana partnerów! Kto opuścił show?

W ostatnim odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości" wydarzyło się naprawdę sporo! Panowie stanęli przed trudnym wyborem partnerki na kolejny tydzień, co oznaczało, że ktoś musi pożegnać się z programem...

Bohaterowie "Love Island". Kto odpadnie, a kto przetrwa?

Na wyspie miłości w ostatnich dniach wydarzyło się naprawdę wiele! W willi najpierw pojawiła się nowa uczestniczka - Alex, która szybko zwróciła na siebie uwagę męskiej części mieszkańców oraz wywołała lekki niepokój wśród pań.

Reklama

Niedługo potem do grona domowników dołączył także Łukasz, który z kolei mocno naraził się swoim konkurentom.

Już na wstępie chłopak postanowił zintegrować się z uczestniczkami, wykorzystując do tego wiadomość SMS z wyzwaniem polegającym na wyborze dwóch mieszkanek, z którymi się pocałuje. Po wykonaniu zadania szybko jednak przyznał się do tego, że... wcale takiego polecenia nie otrzymał. Na szczęście finalnie panowie wszystko sobie wyjaśnili.

Pojawienie się nowych uczestników oznaczało też, że niebawem ktoś będzie musiał pożegnać się z reality show..."Love Island". Kto odpadł?

Na początku odcinka, prowadząca Karolina Gilon poprosiła Maćka, by podzielił się swoją decyzją. Mężczyzna wybrał Oliwię, a ta nie kryła radości.

Kolejnym uczestnikiem, który miał dokonać wyboru, był Dominik. Mężczyzna, który do tej pory był właśnie z Oliwią, teraz wybrał Vicky, gdyż - jak sam stwierdził: "ma tak piękny uśmiech, który pobudza w nim ogień".

Następnie wybierał Damian, który, tak jak już wcześniej sygnalizował, zrezygnował z Marietty na rzecz Moniki.

Po nim swój wybór ogłosił Bartek, który został z Sylwią. Mikołaj z kolei wybrał Adę, tym samym pozostawiając na środku Mariettę i Alex.

Łukasz, jako ostatni z wybierających panów, stanął więc przed trudnym wyborem. Ostatecznie zdecydował się wybrać Mariettę, a Alex - po krótkim pobycie - musiała pożegnać się z programem.

Nowe pary na Wyspie Miłości przedstawiają się następująco:

Maciek i Oliwia
Dominik i Vicky
Damian i Monika
Bartek i Sylwia
Mikołaj i Ada
Łukasz i Marietta

Jak zmiany partnerów wpłyną na dalsze życie domowników? Tego dowiemy się, oglądając najnowsze odcinki show "Love Island. Wyspa miłości" w telewizji Polsat.

Autor: Sabina Obajtek


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje