Reklama

Reklama

Krzysztof Stanowski gościem Kuby Wojewódzkiego. Matka dziennikarza zabrała głos!

Krzysztof Stanowski gościł we wtorek w programie Kuby Wojewódzkiego. Po emisji wspomnianego odcinka Stanowski udostępni na Twitterze zdjęcie oglądającej go w telewizji starszej kobiety. Urszula Stanowska zwróciła uwagę na tweeta i pokazała, jak naprawdę wygląda. Internauci byli w szoku!

Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski zasiadł ostatnio na słynnej kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Widzowie najlepiej znają dziennikarza z Kanału Sportowego na YouTube, gdzie prowadzi wywiady z cyklu "Hejt Park". W talk-show opowiadał przede wszystkim o swojej pracy, zawodzie komentatora sportowego i piłce nożnej. 

Internauci w serwisie Twitter pytali dziennikarza, dlaczego zdecydował się na wizytę u Kuby Wojewódzkiego. Stanowski przyznał, że zawsze go lubił, a ponadto "Król TVN-u" ma pojawić się także w jego programie. Wpis zwieńczył zdjęciem, które zdradzało kolejny powód jego wizyty. 

Reklama

Jeden z komentujących założył, że kobieta na zdjęciu jest mamą dziennikarza. "A nie mogłeś odwiedzić mamy osobiście?" - napisał. "Mamy?" - odpowiedział mu zdziwiony Stanowski. Internauta po chwili przyznał otwarcie, że popełnił galę i poprosił, by nie pokazywać mamie tego tweeta. 

Mama Stanowskiego zabiera głos

Do wymiany zdań postanowiła odnieść się sama Urszula Stanowska, mama dziennikarza. "No troszkę jeszcze inaczej wyglądam" - napisała, publikując swoje zdjęcie. 

Internauci nie szczędzili jej słów zachwytu. "Wow. Pięknie Pani wygląda". "Ale rakieta. Przepraszam za bezpośredniość" - czytamy w komentarzach na Twitterze. 

Zobacz również: 

Bartek Jędrzejak: Kuba Wojewódzki chwycił mnie za gardło

Kuba Wojewódzki: Co dalej z programem TVN? 

Kuba Wojewódzki zakpił z Alicji Bachledy-Curuś 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje