Reklama

Reklama

"Kevin sam w domu": Tak dziś wygląda słynny dom

"Kevin sam w domu" to prawdziwy świąteczny klasyk. Przeważająca część akcji filmu rozgrywa się w wielkim domu rodziny McCallisterów. Gdzie znajduje się to miejsce i jak wygląda dziś?

Dom z filmu "Kevin sam w domu"

"Kevin sam w domu" to prawdziwy fenomen. Produkcja z 1990 roku z Macaulayem Culkinem w roli tytułowej stała się dla wielu wręcz nieodłącznym elementem każdych świąt. 

W naszym kraju kultowy film co roku w okresie świątecznym emituje Polsat. W tym roku tradycji także stanie się zadość. Film "Kevin sam w domu" zobaczyć będzie można 24 grudnia o godzinie 20.00. Ci, którzy przegapią emisję, będą mogli obejrzeć powtórkę, która została zaplanowana na 25 grudnia o godzinie 16.30.

Reklama

"Kevin sam w domu" – tak wygląda dziś dom z filmu

Znacząca część akcji filmu "Kevin sam w domu" rozgrywa się w tytułowym domu McCallisterów. Rodzina zapomina o Kevinie i zostawia go w ogromnej posiadłości, w której bystry chłopiec pod nieobecność dorosłych musi przetrwać sam. Większość scen nagrywano w Chicago i jego okolicach, natomiast słynny dom z filmu znajduje się w niewielkiej, położonej na przedmieściach miejscowości Winnetka. Doskonale znany widzom z całego świata budynek znajduje się dokładnie przy 671 Lincoln Avenue.

Dom z filmu "Kevin sam w domu" na przestrzeni lat niezbyt się zmienił. Nadal jest on w podobnym stanie co ponad trzy dekady temu. Co ciekawe, przed świętami posiadłość przez pewien czas była dostępna dla gości. Fani filmu mogli zarezerwować pobyt i poczuć się niczym filmowy Kevin McCallister.


Zobacz również:

Filmowe hity Polsatu na święta! Co obejrzeć w TV?

Weekend w kinie: Co obejrzeć w święta?

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Kevin sam w domu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje