Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka w stroju kąpielowym

Katarzyna Glinka postawiła na zniewalającą stylizację. Aktorka wystąpiła w czarnym, wyciętym stroju kąpielowym, który eksponuje jej wydatny biust i smukłe ciało. Dodatkowo, aktorka zdecydowała się poruszyć ważny temat.

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka opublikowała ostatnio na swoim koncie na Instagramie gorący kadr, wykonany nad brzegiem krystalicznie czystego basenu. Aktorka pozuje błogo wylegując się na drewnianym leżaku. Ma na sobie jedynie mocno wycięty skrój kąpielowy w czarnym korze. Materiał kostiumu doskonale podkreśla jej wąską talię i kształtny biust. Natomiast pod własnym postem, aktorka zamieściła bardzo osobisty i zrazem wymowny wpis, który poruszył internautów. 

Katarzyna Glinka: Kariera

Katarzyna Glinka jest aktorką teatralną i filmową. Największą sławę przyniosła jej kreacja Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia", w którą wciela się od 2007 roku. Była również uczestniczką programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". 

Reklama

W 2011 roku tańczyła w programie rozrywkowym "Taniec z gwiazdami" wraz z partnerującym jej profesjonalnym tancerzem Stefano Terrazzino. W 2015 roku wzięła udział w czwartej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zagrała również w kultowych produkcjach filmowych, takich jak: "Och, Karol 2", "Wkręceni", czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".  

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony": Kamila zrezygnowała z udziału w programie TVP. Co się stało?

Kiedyś na szczycie! Co się z nią ostatnio dzieje?

Pokonał go nowotwór. Tak wyglądał kilka miesięcy przed śmiercią

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy