Reklama

Katarzyna Dowbor w "Tańcu z Gwiazdami"? Pojawi się na parkiecie?

Katarzyna Dowbor wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Gospodyni "Naszego nowego domu" miała dostać już kilka propozycji udziału w programie. W rozmowie z jednym z portali wyznała, czy zatańczy przed publicznością.

Katarzyna Dowbor wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Gospodyni "Naszego nowego domu" miała dostać już kilka propozycji udziału w programie. W rozmowie z jednym z portali wyznała, czy zatańczy przed publicznością.
Katarzyna Dowbor /Pawel Wodzynski /East News

"Taniec z Gwiazdami" to jeden z najdłużej pokazywanych programów w telewizji. Program z drobnymi przerwami można oglądać od 2005 roku. Pierwsze 13. edycji pokazywała stacja TVN, z kolei od 14. odsłony show pokazuje Polsat.

"Taniec z Gwiazdami": Aż 25 sezonów

Program doczekał się aż 25 sezonów, w których widzowie podziwiali wyczyny taneczne znanych gwiazd polskiego show-biznesu i celebrytów.
Dla wielu z nich show stało się okazją do pokazania własnych umiejętności tanecznych, zdobycia motywacji do intensywnych treningów lub przeżycia niezapomnianej przygody. Przypomnijmy, że w 25. edycji "Tańca z gwiazdami", która niedawno się zakończyła, Kryształowa Kula powędrowała do Piotra Mroza i Hanny Żudziewicz. Zwycięska para pokonała w finale Kajrę i Rafała Maseraka.

Reklama

Katarzyna Dowbor w "Tańcu z Gwiazdami"?

Choć nie znamy jeszcze uczestników kolejnej odsłony "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami", to wiemy, kto otrzymał od producentów propozycję wzięcia udziału w programie.

Pomponik wytropił, że kilkukrotnie ofertę złożono Katarzynie Dowbor, prowadzącej program "Nasz nowy dom". Dziennikarze portalu zapytali, czy dziennikarka zamierza wziąć udział w tanecznym show i zatańczyć na parkiecie. Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń.

"Prowadziłam w swoim życiu tysiące różnych bali, sylwestrów, festiwali, więc po co mam występować? Myślę, że nie jest mi to potrzebne" - powiedziała Katarzyna Dowbor.

Wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy rudowłosej prezenterki w tanecznym show. Widzielibyście Katarzynę Dowbor na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"?

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o molestowanie seksualne

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy