Reklama

Katarzyna Cichopek w świątecznym wydaniu

Katarzyna Cichopek poczuła świąteczny klimat! Gwiazda "M jak miłość" pozowała przy pięknie przyozdobionej choince, przy okazji prezentując błyszczącą kreację.

Katarzyna Cichopek poczuła świąteczny klimat! Gwiazda "M jak miłość" pozowała przy pięknie przyozdobionej choince, przy okazji prezentując błyszczącą kreację.
Katarzyna Cichopek /Artur Zawadzki /Reporter

Katarzyna Cichopek poczuła świąteczny klimat

Katarzyna Cichopek już poczuła święta! Gwiazda doskonale znana publiczności serialu "M jak miłość" pochwaliła się już pięknie ubraną choinką, przy okazji prezentując się w błyszczącej kreacji.

Do krótkiej sukienki aktorka założyła długie, czarne kozaki na obcasie, a całość dała fantastyczny efekt! Co ciekawe, sama aktorka podzieliła się swoimi wątpliwościami na temat stroju, zastanawiając się, gdzie bardziej będzie pasować.

Katarzyna Cichopek: Na święta czy na sylwestra?

"Waszym zdaniem sukienka lepsza na Święta czy Sylwestra?" - zwróciła się do internetowych obserwatorów.

Reklama

Użytkownicy sieci i tym razem nie zawiedli! Pod galerią zdjęć Kasi Cichopek szybko zaroiło się od komentarzy, w których internauci dzielili się swoimi odczuciami na temat wspomnianej kreacji.

W niedługim czasie okazało się, że Katarzyna Cichopek... podzieliła internautów! Pojawiło się bowiem sporo głosów za "świątecznym", jak i "sylwestrowym" wyborem. Mało tego  - niektórzy twierdzili, że ubiór bardzo dobrze sprawdzi się w obu przypadkach! Za to w jednym fani Kasi Cichopek byli zgodni - serialowa Kinga Zduńska w takim wydaniu wygląda fenomenalnie!

"Petarda. Bardzo seksownie wyglądasz tej stylizacji", "Kobieta Anioł!", "Ale kusząco wyglądasz", "Wspaniale! W sumie to sukienka idealna zarówno na święta jak i na sylwestra" - komplementowali gwiazdę internauci.

Zobacz również:

Gwiazda zginęła jako pierwsza. Widzowie byli w szoku!

Piękna Polka krótko po porodzie. Jak wygląda?

Królowa wpadek? Największa fajtłapa w świecie kina!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy