Reklama

Reklama

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Ogromna dawka premierowych skeczy!

Przed nami ostatni, dziesiąty odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"! Na scenie wystąpią m.in. gospodarze - Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów oraz gościnnie Kabaret Czesuaf! Potężna dawka śmiechu już w najbliższą niedzielę o 20:05 w Polsacie!

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni

Polski dom, polska rodzina! W skeczu Nowy chłopak Robert Górski (Ojciec) razem z Agatą Wątróbską (Matka) będą próbowali dowiedzieć się kiedy ich wspaniała córka przyprowadzi do domu partnera, który, według nich oczywiście, będzie jej godny, ale też przede wszystkim przypodoba się zatroskanym rodzicom. Ten skecz to świetna satyra na typową polską rodzinę.

Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Czesuaf w skeczu Lewandowski pokażą "jak łatwo" jest porwać najlepszego piłkarza świata Roberta Lewandowskiego....by zażądać od jego żony okupu! Czy to się na pewno uda? Sprawdźcie już w te niedzielę!

Reklama

Kabaret Młodych Panów oraz Kabaret Czesuaf w skeczu Grunwald zabiorą nas na pole jednej z najważniejszych bitew w historii Polski, by odtworzyć jej rekonstrukcję. Czy to przedsięwzięcie okaże się sukcesem? Tego dowiemy się już w tę niedzielę w Polsacie.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni: Z wizytą u prezydenta

W skeczu Z Andrzejem na nartach Prezydenta odwiedzi stary przyjaciel, instruktor narciarstwa z dawnych lat. Wizyta związana będzie z próbą otrzymania pracy na jakimkolwiek stanowisku... bo przecież tak łatwo o pracę w rządzie, w którym szerzy się nepotyzm.

Oczywiście w nadchodzącym odcinku nie zabraknie stałych części programu m.in. Fakty autentyczne, Pod willą czy Terapeuta

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

 Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni na antenie Telewizji Polsat w niedzielę, 14 listopada, o godzinie 20:05!

Zobacz również: 

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Powrót mafii, wesele oraz gość specjalny 

"Kabaret na żywo. Młodzi i moralni: Dominika Gwint jako kucharka prezydenta

"Kabaret na żywo". Młodzi i Moralni": Zaskakujące skecze i Kabaret Nowaki jako gość specjalny

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje