Reklama

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Jak poderwać piękną blondynkę?

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:05 Polsat zaprasza na ósmy odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"! Tym razem gościem specjalnym jest znany i lubiany Kabaret Chyba.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 20:05 Polsat zaprasza na ósmy odcinek show "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni"! Tym razem gościem specjalnym jest znany i lubiany Kabaret Chyba.
W skeczu "Sztuka podrywu" twócy Kabaretu Młodych Panów będą próbowali poderwać piękną blondynkę (Olga Łasak) /Polsat

W najbliższym odcinku show w skeczu "Sztuka podrywu" Kabaret Młodych Panów oraz Krzysztof Wilkosz i Jakub Krzak będę próbowali poderwać piękną blondynkę (Olga Łasak), która przyszła do restauracji, aby w spokoju zjeść kolację. Czy zastosowane przez panów techniki podrywu, mniej i bardziej wysublimowane, okażą się skuteczne? Z kim tam młoda dama wyjdzie z lokalu? Tego dowiemy się już w tę niedzielę w Polsacie.

Jeżeli to prawda, że podróże kształcą, to najbardziej wykształceni są niemieccy emeryci, a co z polskimi? Witajcie w biurze podróży! W skeczu gości odcinka, Kabaretu Chyba, pt. "Biuro podróży" dowiemy się, jak najlepiej podróżować metodą na "dziadka".

Reklama

W nadchodzącym wydaniu "Faktów autentycznych", m.in. przygotowania do pełnej militaryzacji Polski, a tym samym przygotowania narodu do III wojny światowej!

A co u naszego Prezydenta? Tym razem w serii "Z Andrzejem na nartach" w Pałacu Prezydenckim pojawią się laureaci konkursu chopinowskiego! To będzie prawdziwy popis znajomości geografii oraz umiejętności poetycko-muzycznych w wykonaniu Pana Prezydenta! Tego nie można przegapić!

Oczywiście nie zabraknie trzeciej części skeczu "Mafia" - czyli perypetie o poważnych pieniądzach, ale niepoważnych biznesmenach. Będzie się działo!

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej.

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni" na antenie Telewizji Polsat w niedzielę, 29 października, o godzinie 20:05!

Czytaj więcej:

"Kabaret na żywo. Młodzi i moralni": Powrót "Mafii" oraz "Wesele"

Dominika Gwit ma sposób na hejterów!

Dominika Gwit jako nieobliczalna fryzjerka!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy