Reklama

Reklama

Julia Wieniawa skąpo ubrana

Julia Wieniawa wie, jak zaskoczyć! Niedawno zrobiło się o niej głośno za sprawą kolejnego projektu, a teraz pojawiła się w centrum Warszawy. Jak gwiazda prezentowała się w skąpym stroju?

Julia Wieniawa wie, jak zaskoczyć! Niedawno zrobiło się o niej głośno za sprawą kolejnego projektu, a teraz pojawiła się w centrum Warszawy. Jak gwiazda prezentowała się w skąpym stroju?
Julia Wieniawa /Adam Jankowski /Reporter

Julia Wieniawa w swoim życiu zawodowym umiejętnie łączy aktorstwo z karierą muzyczną, a także z działalnością na innych polach. Jej marka odzieżowa - Lemiss - prężnie się rozwija, a sama Julia chętnie promuje swoje modowe "dziecko", używając przy tym różnych środków przekazu.

W ostatnim czasie wspomniała na Instagramie o tym, że ich reklama w formie wideo pojawiła się w samym centrum Warszawy! "Ruchomy billboard Twojej firmy w samym centrum Warszawy? CHECKED" - przyznała z radością w opisie.

Reklama

W poście znalazły się zarówno fotografie, jak i krótki film ukazujący wspomniany projekt.

W wyświetlanym spocie zauważyć można samą Julię, która z dumą prezentuje sportowe stroje. Obok niej znalazła się m.in. Iga Krefft - piosenkarka i aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość".  Jak taka reklama została przyjęta przez internetową publiczność? Oczywiście bardzo pozytywnie!

"Cudownie jest widzieć ciebie szczęśliwą!!! ja jestem szczęśliwa z tobą", "Gratulacje, Julka!, "Brawo, piękna kampania", "Idziesz jak burza" - pisali fani.

Julia Wieniawa: Kariera

Julia Wieniawa zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli w "rodzince.pl". Granie w popularnym serialu otworzyło jej wiele drzwi. Wkrótce zaczęła występować w kolejnych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Na dużym ekranie zadebiutowała w "Kobietach mafii" Patryka Vegi.

W ostatnich miesiącach mogliśmy oglądać ją zaś w filmach "W lesie dziś nie zaśnie nikt", "Sala samobójców. Hejter", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" czy "Small World". Od 27 października na Netfliksie można oglądać kontynuację "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z Wieniawą w roli głównej.

Aktorka popularność zdobyła jednak nie tylko za sprawą swoich ról. Wieniawa nagrywa muzykę, bierze udział w kolejnych kampaniach, rozwija własne marki i aktywnie udziela się w sieci. Choć spokojnie mogłaby pozwolić sobie na dłuższą przerwę, wcale nie zamierza zwalniać tempa.

Wspomniana premiera filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" na Netfliksie nie będzie jedyną w najbliższym czasie okazją do zobaczenia 23-letniej aktorki na ekranie. Młoda gwiazda już pracuje nad kolejnym projektem. To komedia gangsterska "Nie cudzołóż i nie kradnij", która ma trafić do kin w 2022 roku.

Czytaj również:

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Tom Holland ma problemy ze zdrowiem! Na co cierpi filmowy Spider-Man?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL