Reklama

Reklama

Julia Kamińska singielką? Po 12 latach rozstała się z partnerem?

Media obiegły sensacyjne doniesienia. Według ustaleń jednego z tygodników Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem. Co mogło być powodem rozstania po dwunastu latach związku?

Piotr Jasek i Julia Kamińska

Julia Kamińska i Piotr Jasek: 12 lat i koniec?

Julia Kamińska to znana i lubiana polska aktorka, która zasłynęła przede wszystkim rolą Urszuli Cieplak w serialu "BrzydUla". Od 12 lat tworzyła szczęśliwy związek z 54-letnim scenarzystą, Piotrem Jaskiem. Byli związani ze sobą nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Aktorka współpracowała ze swoim partnerem przy opracowywaniu dialogów do "BrzydUli". Wśród fanów artyści uchodzili za idealnie dobraną parę.

Niestety, według doniesień jednego z tygodników status związku Julii Kamińskiej miał się diametralnie zmienić. Jak donosi gazeta "Na żywo", aktorka i scenarzysta właśnie się rozstali.

Reklama

Informator wskazuje, że dwójkę tak bardzo pochłonęła praca zawodowa, że zabrakło im czasu na pielęgnowanie łączącego ich uczucia. Poza tym na próżno można szukać teraz w mediach społecznościowych ich wspólnych zdjęć.

Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że para zmaga się z poważnym kryzysem i postanowiła zrobić sobie przerwę - miał powiedzieć znajomy artystów dziennikarzom pisma.

Kryzys w związku Julii Kamińskiej?

Portal Pomponik.pl próbował skontaktować się z Julią Kamińską, jednak aktorka miała odmówić komentarza w sprawie doniesień gazety. Zresztą nic dziwnego, bowiem para rzadko opowiadała publicznie o łączącym ich uczuciu. Przypomnijmy, że aktorka poznała Piotra Jaska, gdy miała 21 lat i studiowała germanistykę na Uniwersytecie Gdańskim.

Uczucie połączyło ich na planie serialu "BrzydUla", gdzie Kamińska grała główną rolę, a Jasek pracował nad scenariuszem. Zafascynowana mężczyzną artystka stała się nie tylko jego prywatną partnerką, ale też zawodową. Para wspólnie pracowała bowiem nad dialogami do kolejnych serialowych produkcji.

"Ja jestem największą fanką talentu Piotra i zawsze tak będzie. Jest najlepszym na świecie scenarzystą i bardzo serdecznie go pozdrawiam" - mówiła o ukochanym dla portalu JastrząbPost.

Zobacz również: 

Twórca "Samych swoich" nie żyje. Miał 91 lat

Ostatni z wielkich. Wciąż nie chce się wierzyć, ilu lat dożył

Objawienie roku? 20-letnia piękność ma polskie korzenie!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | Piotr Jasek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje