Reklama

Reklama

Jolanta Konopka pożegnała się z widzami. "Superwizjer" znika z anteny TVN

Jak ustalił portal Wirtualnemedia,ok, "Superwizjer" po ponad 20 latach emisji znika z anteny TVN. Z widzami magazynu śledczego pożegnała się Jolanta Konopka, która odchodzi z telewizji. Program ma być nadal pokazywany w innej stacji.

Jak ustalił portal Wirtualnemedia,ok, "Superwizjer" po ponad 20 latach emisji znika z anteny TVN. Z widzami magazynu śledczego pożegnała się Jolanta Konopka, która odchodzi  z telewizji. Program ma być nadal pokazywany w innej stacji.
Jolanta Konopka /Agnieszka Sniezko /East News

"Superwizjer" to magazyn reporterów śledczych, który nieraz poruszał polską opinię publiczną głośnymi tematami. Reportaże emitowane w trakcie programu niejednokrotnie poruszały widzów, a także zmuszały zainteresowanych do większych działań w sprawach, które ukazywano w materiałach. Magazyn reporterski pokazywany był w telewizji TVN przez niemal 20 lat. Według ustaleń jednego z portali od przyszłego roku ma się to jednak zmienić.

Jolanta Konopka odchodzi z TVN. "Dziękuję za te wspólne lata" Jak ustalił portal Wirtualne Media, "Superwizjer" znika z ramówki TVN-u. Pracę w telewizji kończy także Jolanta Konopka, która od początku prowadziła popularny magazyn reporterów śledczych. W ostatnim wydaniu programu dziennikarka pożegnała się z widzami.

Reklama

Jolanta Konopka przechodzi na emeryturę

"To ostatnie premierowe wydanie 'Superwizjera', które mam przyjemność prowadzić. Przez ponad 20 lat byłam częścią zespołu, który w bezkompromisowy sposób opisuje rzeczywistość wokół nas. W tym czasie wielokrotnie otrzymywałam od naszych widzów słowa uznania i wyrazy wsparcia. Dziękuję za te wspólne lata. Wszystkiego dobrego i do widzenia" - powiedziała prezenterka pod koniec wtorkowego odcinka.

Informacje o odejściu dziennikarki potwierdziła w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Joanna Górska, dyrektor działu PR TVN Discovery Polska. Przedstawicielka koncernu przekazała, że Jolanta Konopka przechodzi na emeryturę.

Prezenterka powiedziała portalowi, że w roli prowadzącej zastąpi ją Jarosław Jabrzyk, dotychczas szef zespołu producent programu. "Superwizjer" do tej pory był emitowany także w TVN24 i według ustaleń Wirtualnych Mediów - od nowego roku tylko tam będzie można oglądać nowe wydania magazynu reporterów.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: superwizjer | Jolanta Konopka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL