Reklama

Reklama

"I tak po prostu": Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" już w grudniu w Polsce [DATA PREMIERY, ZWIASTUN]

Dziesięcioodcinkowy serial Max Original "I tak po prostu" zadebiutuje z dwoma odcinkami 9 grudnia w HBO GO. Następne osiem nowych odcinków będzie można oglądać w kolejne czwartki po jednym odcinku.

Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker i Kristin Davis w serialu "I tak po prostu"

Serial Max Original "I tak po prostu" to nowy rozdział przełomowej produkcji HBO "Seks w wielkim mieście", wyprodukowany przez Michaela Patricka Kinga. Nowy produkcja prezentuje dalsze losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis), które po przejściu przez skomplikowany okres życia i przyjaźni po trzydziestce, mierzą się z jeszcze bardziej skomplikowaną rzeczywistością życia i przyjaźni po pięćdziesiątce.

Reklama

"I tak po prostu": Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście"

W serialu wystąpią również Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Chris Noth, Mario Cantone, David Eigenberg, Willie Garson oraz Evan Handler.

Historia przyjaciółek z Nowego Jorku zostanie pozbawiona wątku Samanthy Jones i że produkcja nie zamierza nikim zastępować Kim Cattrall. Ta zresztą nie ukrywa, że jej decyzja podyktowana jest ciągnącym się od kilku lat konfliktem z Sarah Jessiką Parker.

"I tak po prostu": Proces rozwodowy Carrie Bradshaw

Na co muszą przygotować się widzowie?

Serwis Page Six dotarł w lipcu do zapisu jednej ze scen "I tak  po prostu". Na jej podstawie można wysnuć wniosek, że relacje między Carrie Bradshaw, a jej mężem, Mr. Bigiem będą pełne dramaturgii - widzowie trafią w oko cyklonu ich procesu rozwodowego.

W serialu znajdzie się scena, w której główna bohaterka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) żali się swoim przyjaciołom, że jest w trakcie rozwodu z Mr. Bigiem (Chris North) i co chwilę wybucha pomiędzy nimi konflikt o kwestie finansowe. Jej lamentu wysłuchują Miranda (Cynthia Nixon), Charlotte (Kristin Davis) i Stanford (Willie Garson).

"Nagrywałam podcast, myłam włosy. Tak, nie jadłam, ani nie spałam. Ale przynajmniej dobrze się czułam ze swoim małżeństwem. Czy teraz jestem tylko jedną z jego żon, którymi się opiekował?" - brzmi jedna z kwestii wypowiadanych przez Sarę Jessicę Parker.

Z informacji, do których dotarł serwis DailyMail.com wynika, że Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis zarobią ponad milion dolarów za każdy odcinek.

Zobacz również: 

"Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni": Powrót mafii, wesele oraz gość specjalny 

"Kabaret na żywo. Młodzi i moralni: Dominika Gwint jako kucharka prezydenta

"Kabaret na żywo". Młodzi i Moralni": Zaskakujące skecze i Kabaret Nowaki jako gość specjalny

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje