Reklama

"Seks"? Już nigdy więcej. Mam dość

Kristin Davis - aktorka, która od 1998 roku wciela się w postać uroczej Charlotte York w serialowo - filmowym cyklu "Seks w wielkim mieście" powiedziała, że nie chce oglądać ani grać w prequelu miejskich przygód przyjaciółek z Manhattanu.

Producenci zastanawiają się nad realizacją filmowego prequela "Seksu w wielkim mieście". W rolach czterech przyjaciółek pojawiłyby się inne niż dotychczas aktorki.

Reklama

Kristin Davis - serialowa Charlotte, nie jest zachwycona absurdalną jej zdaniem ideą.

- Nie podoba mi się pomysł realizacji prequela, ponieważ w dotychczasowych odcinkach serialu i dwóch filmach wystarczająco szczegółowo opowiedziałyśmy widzom naszą przeszłość - powiedziała aktorka magazynowi E!.

- Jaki sens ma pokazywanie wydarzeń, które nasi fani doskonale znają? Poza tym angażowanie do ról Charlotte, Mirandy, Samanthy i Carrie nowych aktorek jest delikatnie mówiąc dziwaczne - dodała Davis.

Zdaje się jednak, że producenci idą ślepo za wizją dużego i łatwego zysku. "Seks w wielkim mieście 2", który wszedł na ekrany kin pod koniec maja 2010 roku, według światowych box-officów zarobił 305 milionów dolarów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kristin Davis | Davis | Nie | charlotte | 'Seks w wielkim mieście'

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje