Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Wiktoria Gąsior odmieniona. Nieudana operacja plastyczna?

Wiktoria Gąsior, uczestniczka 4. edycji programu "Hotel Paradise", w zamieszczonym w mediach społecznościowych wpisie wyznała, że ma za sobą nieudaną operację plastyczną. Dodała, że zamierza wrócić do naturalnego wyglądu. Już podjęła kroki w tej kwestii.

Wiktoria Gąsior z programu "Hotel Paradise"

Udział w czwartej edycji programu "Hotel Paradise" przyniósł Wiktorii Gąsior sławę, o jakiej zapewne nawet nie śniła. Choć pewną rozpoznawalnością cieszyła się jeszcze przed zgłoszeniem się do reality show TVN7, dziś jest jedną z największych gwiazd – o ile nie największą – jakie wylansował program. Zawodniczkę bikini fitness tylko na Instagramie obserwuje obecnie już przeszło 420 tysięcy osób.

Reklama

"Hotel Paradise": Wiktoria przeszła nieudaną metamorfozę?

Wiktoria z "Hotelu Paradise" cieszy się dziś ogromną popularnością, jednak jej udział w programie okupiony był sporym cierpieniem. Gąsior nie była lubiana przez innych uczestników. Większość widzów stanęła po jej stronie i wspierała ją w trudnych chwilach. Wiki jakiś czas temu opowiedziała o swoich traumach z przeszłości. 

Do tematu powróciła w najnowszym wpisie na Instagramie. Opatrzyła go zdjęciami, na których prezentuje efekty wizyty u fryzjera. Gąsior postanowiła zrezygnować z blondu i postawiła na ciemniejszy, bardziej naturalny kolor włosów. To zapowiedź wielkich zmian, jakie zamierza wprowadzić w swoim życiu.

Wiktoria Gąsior wraca do naturalności?

Wiktoria nie ukrywa, że w przeszłości poprawiała urodę korzystając z medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej. Jak wyjawiła, zmiana koloru włosów to początek jej drogi ku powrotowi do dawnego wyglądu.

Choć uczestniczka "Hotelu Paradise" zapowiedziała, że chce skończyć z nadmiernym ingerowaniem w naturę, czeka ją jeszcze jedna operacja plastyczna. Zamierza ponownie zoperować piersi, ponieważ "poprzedni lekarz bardzo ją skrzywdził".

Zobacz również: 

"Hotel Paradise": Odpadła i zszokowała wyznaniem 

"Hotel Paradise": Uczestnicy stanęli przed ołtarzem! Pokazali ślubne zdjęcia

Zwycięzcy "Hotelu Paradise": Wygraliśmy siebie nawzajem 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Wiktoria Gąsior

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje