Reklama

Reklama

"Hotel Paradise": Marietta wychodzi za mąż. Niedługo zostanie mamą

Prawdziwa rewolucja w życiu Marietty Witkowskiej. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Hotel Paradise" wyjawiła, że wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Ponadto ogłosiła światu, że niedługo zostanie mamą.

Marietta z "Hotelu Paradise" wychodzi za mąż

Marietta Witkowska zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w pierwszej polskiej edycji "Hotelu Paradise". W programie nagrywanym na Bali stworzyła parę z Krzysztofem "Chrisem" Duckim. Zakochani wygrali reality show. Po powrocie do Polski przez pewien czas nadal byli razem, ale ostatecznie ich związek nie przetrwał próby czasu.

Ducki niedługo po rozstaniu związał się z modelką Moniką Czajkowską, która pod koniec lipca urodziła mu córkę. Marietcie także udało się ponownie zakochać. Od kilku miesięcy związana jest z Patrykiem Świdowskim. Ukochany oświadczył się jej na początku października. Teraz okazuje się, że wkrótce staną na ślubnym kobiercu!

Reklama

"Hotel Paradise": Marietta niebawem zostanie mamą

Marietta Witkowska o tym , że szykuje się do ślubu, pochwaliła się w jednym z ostatnich wywiadów. Czasu na przygotowania nie zostało wiele, albowiem przed ołtarzem stanie już na początku 2022 roku. Celebrytka wyznała, że ma już wymarzoną suknię ślubną. Zdradziła też, jak będzie wyglądać ceremonia.

"Poznaliśmy się jakoś na przełomie wakacji, przez znajomych wpadliśmy na siebie i tak zostało. Kupiłam suknię ślubną i z początkiem roku powiemy sobie 'tak'. To będzie kameralna impreza. Są takie ceny tych imprez, że wolimy jechać w superpodróż" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Ślub to dopiero początek wielkich zmian w życiu gwiazdy "Hotelu Paradise". Witkowska w rozmowie z Pudelkiem wyznała, że planuje już powiększenie rodziny. Zapowiedziała, że "dziecko pojawi się w ciągu dwóch najbliższych lat".

"W ciągu dwóch najbliższych lat pojawi się dziecko. Nie chciałam brać ślubu z powodu dziecka. Nie wiem, czy chciałabym być z facetem tylko dlatego, że jestem w ciąży" - mówi.

Zobacz również:

Tylko w Interii! Cary Fukunaga i Linus Sandgren: Bond na miarę naszych czasów

Nie żyje aktor znany aktor. Miał 28 lat

Głośny polski film już na Netfliksie

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Marietta Hotel Paradise | Hotel Paradise

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL