Reklama

Reklama

Gwiazdy Polsatu śpiewają piosenkę "Święta Marzeń"

Polsat zaprezentował nową odsłonę piosenki „Święta Marzeń” nagraną z udziałem gwiazd stacji.

Polsat zaprezentował nową odsłonę piosenki „Święta Marzeń” nagraną z udziałem gwiazd stacji.
Gwiazdy Polsatu śpiewają "Święta Marzeń" /Polsat

- Do świąt zostało jeszcze trochę czasu, ale dzięki piosence wszyscy możemy już dziś cieszyć się niezwykłym klimatem Bożego Narodzenia. Chcemy, by widzowie także poczuli tę magię. Mamy nadzieję, że będą to rodzinne święta. Z najbliższymi, ale też z Kevinem i nasza piosenką - mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Kto został świętym Mikołajem?

 - Teledysk przenosi nas do baśniowego świata pełnego gwiazd... Polsatu. Jest tu wigilijny stół, pianino, przy którym wszyscy razem śpiewają, a nawet warsztat elfów - opowiada reżyser produkcji Andrzej Szajewski. - W rolę Świętego Mikołaja wcielił się aktor, który ma najbardziej odpowiednie nazwisko, aby występować o tej porze roku, zwycięzca ostatniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Piotr Mróz - dodaje.

Reklama

Polsat przygotowuje piosenkę drugi raz, ubiegłoroczna edycja "Świąt Marzeń" spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów i wzbudziła pozytywne emocje. Stąd pomysł, by w tym roku nagrać nową wersję. Klip do piosenki powstał w baśniowej, świątecznej scenerii.

W nagraniu udział wzięli aktorzy i prezenterzy produkcji Polsatu, a także gwiazdy programów, które dopiero zadebiutują na antenie stacji. Zobaczymy i usłyszymy: Paulinę Sykut-Jeżynę, Krzysztofa Ibisza, Dorotę Gawryluk,  Karolinę Szostak, Paulinę Chylewską, Piotra Witwickiego, Ewę Wachowicz, Piotra Mroza, Karolinę Gilon, Izabelę Janachowską, Jerzego Mielewskiego, Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego,  Partyka Cebulskiego, Katarzynę Skrzynecką, Bartka Kasprzykowskiego, Marcelinę Zawadzką, Ilonę Krawczyńską, Kajrę i Sławomira, Macieja Pertkiewicza, Marię Dębską, Chrisa Cugowskiego, Edytę Herbuś, Hannę Żudziewicz, Marcina Korcza, Joannę Liszowską, Andrzeja Grabowskiego i Roberta Janowskiego.

- Bądźmy razem w te Święta, wspólnie spędzony czas, to najważniejsze, co możemy sobie podarować - podsumowuje Krzysztof Ibisz.

Zobacz również: 

Najgorszy film w historii polskiego kina? Zmieszali go z błotem

Nie żyje znany polski aktor. Miał 64 lata

Niespodzianka w wielkim finale show TVN

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL