Reklama

Reklama

Gwiazda "Słonecznego patrolu"... nie umie pływać

Donna D'Errico występowała w "Słonecznym patrolu" przez dwa sezony, od 1996 do 1998 roku. Po latach wyjawiła, że mimo iż grała ratowniczkę, nie umiała pływać. Mało tego, cierpi na hydrofobię.

Donna D'Errico występowała w "Słonecznym patrolu" przez dwa sezony, od 1996 do 1998 roku. Po latach wyjawiła, że mimo iż grała ratowniczkę, nie umiała pływać. Mało tego, cierpi na hydrofobię.
Donna D'Errico /Rachel Murray /Getty Images

Donna D'Errico do show-biznesu, podobnie jak Pamela Anderson - inna gwiazda "Słonecznego patrolu", weszła dzięki temu, że była modelką "Playboya". Na łamach tego magazynu pojawiła się w 1995 roku jako "dziewczyna września".

Pierwsze etapy castingu do serialu o kalifornijskich ratownikach przeszła bez problemów. Schody zaczęły się, gdy na sam koniec musiała zdać egzamin z pływania...

"Nie umiałam pływać. Woda wzbudza we mnie poważną fobię. Nie mogłam nawet stąpać po wodzie. Trener pływania zapytał mnie: 'Umiesz pływać, tak?'. Odpowiedziałam: 'Oczywiście!'. Skłamałam" - wyznała D'Errico w rozmowie z serwisem "FoxNews" 25 lat po tym castingu. Nie udało jej się jednak wymigać od wejścia do basenu. Co było do przewidzenia, test oblała.

Reklama

Nie poddała się jednak. Przez pięć dni w tygodniu meldowała się nad basenem o 5 rano i uczyła się pływać pod okiem serialowego instruktora. Została poddana kolejnemu egzaminowi, ale znów poległa. Zacisnęła zęby i wzięła kolejne lekcje. Za trzecim podejściem cudem zdała i dostała rolę Donny Marco.

Na jej szczęście na przestrzeni 18 odcinków, w których występowała, tylko raz musiała grać scenę akcji ratunkowej w wodzie. "Podczas jej kręcenia prawie utonęłam. W scenie, w której mam uratować chłopaka, można wyczytać z ruchu moich warg, że przeklinam siarczyście, bo zupełnie nie radziłam sobie z pływaniem. (...) Już nigdy więcej nie dano mi do zagrania takiej sceny" - wspomina. Aktorka do tej pory nie nauczyła się pływać.

Po przygodzie ze "Słonecznym patrolem" D'Errico zagrała jeszcze m.in. w filmach "Austin Powers i złoty członek" oraz trzeciej części "Candymana".

Zobacz również:

Legenda polskiego kina ma koronawirusa. Jak się czuje 93-latka?

"Rolnik szuka żony": Przyznała się do problemów! Niepokojące słowa

Dojrzała zmysłowość? Piękna Polka nie przestaje zachwycać

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Słoneczny patrol | Donna D'Errico

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL