Reklama

Reklama

"Farma": Reality-show startuje 17 stycznia

Już 17 stycznia o godzinie 20:00 w Polsacie wielka premiera światowego fenomenu, czyli reality show "Farma".

Już 17 stycznia o godzinie 20:00 w Polsacie wielka premiera światowego fenomenu, czyli reality show "Farma".
W przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami "Farmy" Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska /Kala Kiełbasińska /Polsat

Na opuszczonej farmie położonej w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej kilkunastu odważnych "mieszczuchów", rozpocznie swoją "sielską" przygodę. Jeśli ktoś z nich marzył o beztroskich wczasach pod gruszą, srogo się zawiedzie. Miejskich wygód będzie brakować, a na horyzoncie będzie migotać wizja całkiem nowych obowiązków, o których mieszczuchom nawet się nie śniło.

Brak bieżącej wody, Internetu, telefonu, codziennych miejskich wygód, a w zamian za to praca od świtu do nocy. Czy uczestnicy przywykną do nowego trybu życia, a farma stanie się ich drugim domem? W tej niezwykłej przygodzie uczestnikom będą towarzyszyć Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które występują w roli prowadzących.

Reklama

"Farma": Reality show dla odważnych

"Farma" to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem - lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy farmy będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Będę sojusze, kłótnie, intrygi ale też przyjaźnie, a może nawet miłość? Co tydzień z farmą pożegna się jeden uczestnik. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się jakiś uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tysięcy złotych!

W przygodę pełną wyzwań, wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać "farmerów" w ich drodze do zwycięstwa!

Emisja programu już od 17 stycznia o godzinie 20:00 w Polsacie.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek. Znamy szczegóły!

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne!

35-letnia aktorka nie żyje. Wypadła z okna hotelu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Farma (Polsat)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL