Reklama

Reklama

"Dzień dobry TVN": Wpadka na antenie! Padło nieparlamentarne słowo

Widzowie programu "Dzień dobry TVN" musieli być w szoku, gdy na antenie padły wyraźnie niecenzuralne słowa. Teraz wpadka w śniadaniówce jest szeroko komentowana w mediach społecznościowych. Jak do niej doszło?

Screen z filmiku w serwisie Youtube, który przedstawia wpadkę w programie "Dzień dobry TVN"

Wpadka, do jakiej doszło podczas jednego z wydań programu "Dzień dobry TVN", mogła pobudzić niektórych telewidzów bardziej niż poranna kawa. Na antenie doszło bowiem do zadziwiającej sytuacji. 

Najprawdopodobniej przez błąd dźwiękowca wyemitowano coś, czego oglądający zdecydowanie nie powinni usłyszeć. W programie na żywo było słychać fragment zakulisowej rozmowy, w której damski głos mówi o "pokazywaniu d…py".Krótki filmik dokumentujący niefortunną wpadkę realizacyjną błyskawicznie obiegł internet i doczekało się dotąd już 50 tysięcy odsłon. Internauci prześcigają się w domysłach, do kogo należy słyszalny na nagraniu głos. 

Reklama

Wpadki w czasie programów śniadaniowych

Sytuacje jak wspomniana to wręcz nieodzowny element programów nadawanych na żywo. W telewizji śniadaniowej czasem nie sposób uniknąć błędów i potknięć. Widzowie "Dzień dobry TVN" czy konkurencyjnego "Pytania na śniadanie" na przestrzeni lat byli świadkami niejednej bardziej lub mniej zabawnej wpadki. O większości z nich publiczność szybko zapomina, jednak niektóre, jak pamiętny wypadek z przebiciem gwoździem dłoni Marzeny Rogalskiej, wspominane są do dziś.

Zobacz również: 

Jakub Żulczyk nie przyznał się do zarzutu znieważenia prezydenta

Will Smith: Pierwszy Oscar w karierze?

"Sanatorium miłości": Anna i Zbigniew są razem? Zaskakujące doniesienia!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama