Reklama

Reklama

"Bunt!": Młodzież kontra "boomerzy" w nowym serialu TVN

"Rozwalmy tę budę! Rozwalmy ten p... system!!!" - taki krzyk, zwielokrotniony przez potężne nagłośnienie, obudził mieszkańców Młoszowej koło Trzebini. Tam, w malowniczym zamku Florkiewiczów, od kilku tygodni trwają prace na planie nowej, codziennej propozycji fabularnej TVN - "Bunt!".

"Bunt!" zadebiutuje na antenie TVN w 2022 roku

"Bunt!"  to opowieść o tym, że chwilami wszyscy - bez względu na wiek - musimy się zbuntować. Bo czasami, po prostu, nie mamy innego wyjścia... Serial z Janem Wieczorkowskim w roli głównej zadebiutuje w TVN i Playerze już na początku 2022.

Kajetan, Lolita, Jajko, Zośka, Bolo i inni - każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam apodyktyczna pani dyrektor - Agata Gawron - systematycznie wprowadza nowe obostrzenia i kary, które blokują młodzież, poniżają ją i jeszcze bardziej pogrążają w problemach, z którymi się zmagają. W końcu młodzi nie wytrzymują i wybucha bunt w obronie własnej godności...

Reklama

Strajk eskaluje - sytuacja staje się na tyle poważna, że zbuntowanym bohaterom grozi interwencja policji i więzienie. Ostatnią deską ratunku jest były dyrektor ośrodka, legendarny Tomasz Wilk, który w wyniku dramatycznych wydarzeń z przeszłości skazał się na banicję. Dawny wychowawca kiedyś dostrzegł w nich potencjał, dotarł do nich i zaakceptował - teraz znów staje po ich stronie.

"Bunt!": Młodzi kontra "boomerzy"

"Bunt!" to totalne zderzenie młodości z "dziadersami", "boomerami", a zwłaszcza z systemem. "Bunt!" to energia, muzyka, humor i prawda. Ale przede wszystkim "Bunt!" to rozsadzające ekran emocje" - mówi producentka wykonawcza serialu Marta Fujak.

Serialowi "boomerzy" to: Jan Wieczorkowski (Tomasz Wilk), Monika Buchowiec (Agata Gawron), Magdalena Turczeniewicz (Anna Krajewska), Antoni Milancej (Bartek Krajewski), Bartosz Picher (Radek Jurgowicz), Lidia Sadowa (Małgosia Jurgowicz), Krzysztof Piątkowski ("Winetu"), Marta Mazurek (Kaśka Biela), Weronika Asińska (Monika Zawada) i Paweł Dobek ("Ciepły").

"Młodych" reprezentują: Natalia Jędruś (Róża), Maciej Kucharski (Kajetan), Ola Grabowska (Majka), Małgorzata Majerska (Nina), Maja Wolska ("Lolita"), Iga Górecka (Zośka), Maciej Kosiacki ("Jajko"), Jakub Pruski ("Hakier"), Aleksander Kaleta ("Bolo") i Maciej Kobiela ("Gruby").

Zdjęcia do serialu wystartowały w sierpniu. Producentami "Buntu!" są Tomasz Karpiński (m.in. "Pułapka", "Na Wspólnej") i  Marta Fujak (m.in. "UFO Witness" i "Suspicious Minds" dla Discovery), reżyserem formatującym Darek Twaróg (m.in. "Krzysztof", "Na Wspólnej"), autorem zdjęć Robert Halastra (m.in. "Generał", "Szóstka") a za montaż odpowiada Robert Ciodyk (m.in. "Teraz ja", "Na Górze Tyrryry"). Scenariusz, oparty na oryginalnym pomyśle TVN, tworzą Maciej Kazula i Beata Halastra. Premiera zaplanowana jest na początek przyszłego roku w TVN i Playerze.

Czytaj więcej:

Zdewastowano rodzinny grób rodziny Macieja Stuhra

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jan Wieczorkowski | Bunt!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje