Reklama

"Bracia": Były i obecny partner Julii Wieniawy na planie jednego serialu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą już od ponad roku! Wcześniej aktorka była związana m.in. z Antonim Królikowskim. Okazuje się, że teraz panowie będą mieć ze sobą wiele wspólnego!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą już od ponad roku! Wcześniej aktorka była związana m.in. z Antonim Królikowskim. Okazuje się, że teraz panowie będą mieć ze sobą wiele wspólnego!
Julia Wieniawa /Jacek Kurnikowski /AKPA

W 2018 roku świat kolorowych mediów obiegła informacja o tym, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się, a wiele osób zastanawiało się nad tym, jak potoczą się ich losy. Od tamtej pory minęło już sporo czasu i wygląda na to, że obydwoje znaleźli szczęście w innych związkach. Julia – po zakończonej relacji z Baronem – związała się z Nikodemem Rozbickim, a wspomniana para niedawno świętowała pierwszą rocznicę związku. 

Reklama

Antoni Królikowski z kolei w sierpniu wziął ślub z Joanną Opozdą, a obecnie para spodziewa się dziecka! Chociaż prywatne drogi Wieniawy i Królikowskiego rozeszły się na dobre, to teraz wiele wskazuje na to, że zawodowo będą całkiem blisko! Wszystko za sprawą nowego serialu telewizji Polsat, w którym Nikodem Rozbicki i Antoni Królikowski zagrają braci.

"Bracia": Nowa produkcja Polsatu

"Bracia" to serial, w którym miłość i namiętność są motorem wydarzeń, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (w tej roli Jan Frycz).

Zdobycie kobiecego serca nie jest łatwe i każdy z tych młodych mężczyzn będzie musiał znaleźć własny klucz do serca tej jedynej. W rolach żon, przyjaciółek, kochanek zobaczymy: Katarzynę GniewkowskąDorotę Landowską, Dominikę Kachlik, Natalię RybickąAnnę Smołowik i Aleksandrę Grabowską.

Serial "Bracia" na zlecenie telewizji Polsat produkuje firma MWM Media. Twórcami polskiej wersji scenariusza są Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska. Za reżyserię odpowiada Maciej Migas, a za zdjęcia Marek Traskowski.

Czytaj więcej:

Zdewastowano rodzinny grób rodziny Macieja Stuhra

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Damięcki stracił pracę przez Kurdej-Szatan? "Obrzydliwe kłamstwo"!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki | Antek Królikowski

Reklama

Reklama

Reklama