Reklama

Barbara Pasek: "Nie byłam w stanie już normalnie chodzić"

Barbara Pasek znana jest polskim widzom za sprawą programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", w którym zdradza kulisy świata show-biznesu. Dziennikarka oprócz występów w telewizji prowadzi także bloga, na którym podzieliła się ostatnio drastycznym wyznaniem. Jak się okazuje, kobieta bliska była śmierci.

Barbara Pasek na planie "Dzień Dobry TVN"

Barbara Pasek polskiej publiczności dała się poznać głównie za sprawą programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN", do którego dołączyła w 2019 roku. Od tego momentu dziennikarka zdradza widzom kulisy polskiego świata show-biznesu. Pasek jest także dyplomowym Life Coachem. Swoją dawkę motywacji gwiazda przekazuje fanom między innymi poprzez swojego bloga, w którym publikuje liczne teksty poruszające różnorodną tematykę. Właśnie tam ukazał się ostatnio wpis, w którym kobieta, dzieląc się swoimi przeżyciami, chce ostrzec innych.

Reklama

Na blogu gwiazdy TVN-u pojawił się tekst zatytułowany - "Borelioza - przeżyłam. Przeczytaj, możesz uratować komuś życie...". Pasek w swoim nowym wpisie opowiedziała, jak wyglądały jej zmagania z chorobą, o której na początku nie miała pojęcia. Jak relacjonuje dziennikarka, objawów było mnóstwo, ataki zdarzały się raz na jakiś czas, a gdy ustępowały pojawia się jedynie myśl "ciekawe co to było, ale dobrze, że przeszło".

"Ja swoją ,'przygodę' z przenoszoną, niezdiagnozowaną boreliozą przeżyłam. ,'Przeżyłam' nie jest tu potraktowane przypadkowo - nie chodzi o ,,przeżycie" pięknego doświadczenia, tylko pozostanie po stronie 'życia', bo ta franca ma to do siebie, że zabija. Podstępnie, ukradkiem, ale cholernie skutecznie. Wygrałam" - zaczyna Pasek.

***Zobacz także***

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Barbara Pasek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje