Reklama

Reklama

Anna Mucha z ciążowym brzuszkiem

Anna Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Sądząc po jego rozmiarach, wykluczone, że chodzi o początek ciąży. Pogratulowała jej sama Katarzyna Cichopek.

Anna Mucha

Na wspomnianej fotografii Anna Mucha prezentuje się w czarnej bieliźnie i krótkim, cienkim swetrze, który dodatkowo uniosła w górę. Aktorka eksponuje swój duży już ciążowy brzuszek.

Anna Mucha z ciążowym brzuchem

"10 lat temu ... gdzieś mniej więcej w tym czasie przyszła na świat Ona i wszystko zmieniła. Córeczko! Dziękuje, że jesteś, dziękuje, że wybrałaś sobie mnie na Mamę. Mam najwspanialszą Córkę na świecie !  a dziś - świętujemy" - zapewniła Mucha.

Dumna mama wybrała ciekawy sposób na świętowanie urodzin dziecka, pokazując zdjęcie z czasów ciąży. Na post zareagowała koleżanka Muchy z "M jak miłość", Katarzyna Cichopek. Aktorka napisała: "Gratulacje! Wszystkiego najlepszego".

Reklama

Anna Mucha przez wiele lat pozostawała w związku z Marcelem Sorą. Para doczekała się dwójki dzieci Stefanii i Teodora.

Anna Mucha: Kariera

Aktorską karierę Anna Mucha rozpoczęła jako dziecko, debiutując jako 9-latka w "Korczaku" Andrzeja Wajdy w epizodycznej roli jednej z wychowanki tytułowego bohatera.

Pierwszą główną rolę zagrała jednak już rok później w "Przeklętej Ameryce" Krzysztofa Tchórzewskiego. Wcieliła się w nim w osieroconą 8-latkę, która ucieka z domu dziecka, by wspólnie ze starszym bratem wyruszyć na poszukiwania przebywającego w USA ojca.

Dwa lata później trafiła na plan słynnej "Listy Schindlera" Stevena Spielberga.

Mucha nie jest zawodową aktorką. Przez rok, od września 2007 do lipca 2008 roku przebywała jednak w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała na zajęcia z aktorstwa w słynnej szkole Lee Strasberga.

Od lat jej najważniejszą kreacją pozostaje rola w telenoweli TVP "M jak miłość". To jednak nie ona, ale wyraziste opinie i kontrowersyjne wypowiedzi uczyniły z niej jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila zrezygnowała z udziału w programie TVP. Co się stało?

Kiedyś na szczycie! Co się z nią ostatnio dzieje?

Pokonał go nowotwór. Tak wyglądał kilka miesięcy przed śmiercią

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy