Reklama

Anna Karczmarczyk bez włosów?

Anna Karczmarczyk, znana telewidzom m.in. z ról w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Za marzenia", zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest zupełnie łysa.

Anna Karczmarczyk w 2016 roku została absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jednak już wcześniej widzowie filmowi, teatralni i telewizyjni mogli podziwiać jej umiejętności aktorskie.

Reklama

Na swoim koncie ma już kilkadziesiąt ról, do tej pory pojawiła się m.in. w: "Galeriankach", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", "Hotel 52", "Chce się żyć", "Za marzenia", "Polityka" czy "Fighter".

Mimo ogromnej popularności, młoda gwiazda stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Jednak fakt, że pilnie strzeże swojej prywatności, nie oznacza, że zapomina o swoich fanach. W mediach społecznościowych regularnie publikuje kolejne kadry z życia. Ostatnio postanowiła pokazać im, jak wyglądałaby, gdyby zdecydowała się na ogolenie głowy.

"Karola, a jakbym tak była łysa? - hmmm... spróbujmy" - skomentowała swoją publikację.

Czujni obserwatorzy Karczmarczyk mogli już wcześniej oglądać efekty tej zaskakującej metamorfozy, w której pomogły umiejętności Karoliny Grabowskiej i Natalii Schabowskiej. Na szczęście - jest to efekt charakteryzacji, a nie trwałych skutków fryzjerskiego cięcia. 

Przeczytaj artykuł na stronach RMF!

Katarzyna Solecka

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Karczmarczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje