Reklama

Reklama

Anna Dereszowska ujawniła płeć i imię swojego najmłodszego dziecka!

Anna Dereszowska w połowie listopada poinformowała swoich fanów na Instagramie, że jej najmłodsza pociecha już jest na świecie. Do tej pory nie zdradziła jednak, jakie imię wybrała dla swojego dziecka. Zrobiła to teraz. Syn aktorki nazywa się Aleksander, a w rodzinie nazywają go pieszczotliwie Aleksik.

Anna Dereszowska w programie "Jaka to melodia?" (sierpień 2021).

Anna Dereszowska zamieściła w sieci nagranie, na którym bawi się ze swoim starszym synkiem, 6-letnim Maksymilianem, korzystając z tego, że na Mazurach, gdzie mają dom, spadło trochę śniegu. Chłopiec biegał z nią po podwórku i rzucał śnieżkami. Jedna z nich trafiła w okno nowego domu aktorki, która to skomentowała tak: "A kto tam jest? Tata, który ciągle coś ogarnia, a kto śpi w wózku? Aleksik? Aleksik śpi" - powiedziała aktorka, wyjawiając tym samym, że jej trzecie dziecko ma na imię Aleksander.

Reklama

Anna Dereszowska urodziła

"Witaj, świecie" - tak brzmiał opublikowany 14 listopada post, w którym Anna Dereszowska poinformowała o narodzinach swojego dziecka. Przez całą ciążę i tuż po narodzinach maluszka aktorka nie chciała zdradzić ani płci, ani imienia, które wybrała dla najmłodszej pociechy. W relacjach publikowanych w social mediach gwiazda serialu "Tajemnica zawodowa" mówiła i pisała per "Mały Ludzik". Jednak internauci, oceniając błękitno-granatową kolorystykę ubranek noworodka, od początku byli pewni, że jest to chłopiec. I mieli rację!

Już w czasie ciąży Dereszowska w wywiadach zapowiadała, że imię wybrane przez nią i jej partnera Daniela Duniaka jest dość często spotykane, ale aktualnie niezbyt popularne. Ważne było dla niej również to, by było dość długie i pasowało do krótkiego nazwiska Duniak. Zdradziła też, że chciałaby, żeby brzmiało tak ładnie jak imię starszego syna Maksymiliana.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak

Anna Dereszowska i Daniel Duniak są parą od 2014 roku. Poznali się na planie sesji zdjęciowej, w której ona pozowała, a on pracował jako fotograf. Po roku związku urodził się im syn Maksymilian a teraz doczekali się swojego drugiego syna. Wychowują razem także 13-letnią Lenę, córkę aktorki ze związku z Piotrem Grabowskim. Przez ostatni rok para dzieliła czas między Warszawę a mazurską wieś Ławki, w której budowali dom. Choć nie jest jeszcze wykończony na zewnątrz, aktorka i jej rodzina już się do niego przeprowadzili.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Kamila zrezygnowała z udziału w programie TVP. Co się stało?

Kiedyś na szczycie! Co się z nią ostatnio dzieje?

Pokonał go nowotwór. Tak wyglądał kilka miesięcy przed śmiercią

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy