Reklama

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła! "Trzymam w rękach kolejny cud życia"

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła! Aktorka znana między innymi z serialu "Klan" powitała na świecie drugą córkę. Szczęśliwa mama opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcia ze szpitala: "Trzymam w rękach kolejny cud życia".

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela powitała na świecie swoją drugą córkę! Szczęśliwa aktorka znana przede wszystkim z roli Bożenki w serialu "Klan" opublikowała na swoim instagramowym profilu pierwsze zdjęcia z małą pociechą! W opisie do fotografii ze szpitala, gwiazda zdradziła nieco szczegółów ze swojego porodu! Jak się okazuje, był on o wiele łatwiejszy niż poprzedni.

"Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu... taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską!" - napisała aktorka.

Reklama

Czytaj więcej: Agnieszka Kaczorowska-Piela: Syn czy córka?

Agnieszka Kaczorowska-Piela: Szczegóły porodu

W dalszej części swojego wpisu, kobieta przyznała także, że jej maż towarzyszył jej podczas porodu.

"Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie!" - ujawniła Kaczorowska-Piela.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Aleksandra Biłas


RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama