Reklama

Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Drugie dziecko w drodze. Syn czy córka?

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Chociaż pierwsze informacje o drugim dziecku aktorki i jej męża Macieja Peli już wcześniej pojawiały się w mediach, to do tej pory nie miały one potwierdzenia. Teraz w jednym z niedawnych wywiadów Agnieszka Kaczorowska-Pela oficjalnie podzieliła się radosną nowiną.

Agnieszka Kaczorowska z mężem Maciejem Pielą

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Za kilka miesięcy aktorka i jej mąż, tancerz Maciej Pela, po raz kolejny zostaną rodzicami. Para wspólnie wychowuje już córkę Emilkę, która przyszła na świat w lipcu 2019 roku, a niedługo do ich rodziny dołączy kolejna pociecha.

Reklama

 Radosną nowinę potwierdziła sama tancerka, udzielając wywiadu dla magazynu "Party".

"Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki" - wyznała Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradziła również, iż ma za sobą pierwszy trymestr ciąży.

"Miałam nudności, a przez trzy tygodnie spałam po kilkanaście godzin na dobę. Nie wiedziałam, że to w ogóle jest możliwe! Na szczęście mój mąż stanął na wysokości zadania i zajmował się Emilką: - przyznała.

Oficjalne potwierdzenie radosnej nowiny pojawiło się również na Instagramie aktorki.

"Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci... uważajcie o czym marzycie drogie kobiety! A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka. Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością (...)" - brzmi wpis.

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje