Reklama

Reklama

Adam Zdrójkowski po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską zaskoczył wyznaniem. Co zamierza zrobić?

Po tym, jak do mediów dotarły wieści o rozstaniu Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, aktor musiał wrócić do codzienności. Pojawił się na planie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i nie uniknął pytań o życie prywatne. Zdrójkowski uchylił rąbka tajemnicy i ujawnił swoje zaskakujące plany.

Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski: Znają się od dziecka

Wiktoria Gąsiewska poznała Adama Zdrójkowskiego, gdy miała zaledwie trzy lata. Miało to miejsce na castingu do produkcji reklamowej i odbyło się całe lata wcześniej nim ponownie spotkali się na planie "rodzinki.pl". 

"Wiktoria podobała mi się od zawsze, więc nie stało się to na planie 'rodzinki.pl'. Historia jest zupełnie inna, nie będę mówił, jak Wiktoria pojawiła się w "rodzince.pl", bo to wyszło też trochę ode mnie, bo zawsze mi się podobała, a akurat szukaliśmy dziewczyny dla mnie" - wyznał jakiś czas temu w wywiadzie dla Plejady Zdrójkowski.

Reklama

Mimo młodego wieku, Gąsiewska i Zdrójkowski uchodzili dotąd za jedną z najbardziej dopasowanych par w polskim show-biznesie.

Spekulacje o rozstaniu pojawiły się, gdy po poniedziałkowym odcinku "Tańca z Gwiazdami", Gąsiewska prowadziła jego kulisy, aktorka spędziła wieczór w towarzystwie kolegów z show. Przez paparazzich została przyłapana na wymienianiu się uściskami z tancerzem Jakubem Lipowskim, trzymała go również za rękę.

Plotki zaczęły się nasilać, gdy internauci zauważyli, że Zdrójkowski nie obserwuje już Gąsiewskiej na Instagramie. Aktor w rozmowie z Plotkiem potwierdził, że ich drogi się rozeszły. "Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę" - powiedział krótko.

Wiktoria Gąsiewska przerwała milczenie. Potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska odniosła się do sprawy hucznej imprezy po finale "Tańca z Gwiazdami". Dziennikarzom "Faktu" powiedziała, że wbrew medialnym plotkom, bawiła się w towarzystwie brata i swoich znajomych. Wyraźnie podkreśliła, że z żadnym mężczyzną nie weszła w relację uczuciową.

"Po finałowym odcinku 'Tańca z Gwiazdami' wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love - powiedziała "Faktowi".

Po tym wyznaniu aktorka znalazła się w ogniu krytyki. Rozżaleni internauci zarzucili jej, że nie potraktowała dobrze swojego chłopaka. W efekcie aktorka zdecydowała się przerwać milczenie i wypowiedzieć na temat krążących doniesień medialnych. Jej oświadczenie rozwiewa wszelkie wątpliwości: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są już parą.

"Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju, jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu" - przyznała Gąsiewska.

Aktorka zaapelowała także do internautów o uszanowanie ich prywatności i dodała, że powód rozstania jednej z najsławniejszych par w polskim show-biznesie pozostanie tajemnicą.

"Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania - zakończyła Gąsiewska.

Adam Zdrójkowski ujawnił, co zamierza po rozstaniu

Adam Zdrójkowski nie ukrywa, że ostatni czas nie jest dla niego łatwy. Po zamieszczanych przez niego na Instagramie relacjach widać, że nadal przeżywa rozstanie. 22-latek musiał jednak wrócić do pracy.

Podczas konferencji prasowej za kulisami "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie uniknął pytań o życie prywatne. Reporter serwisu Pomponik postanowił dowiedzieć się, jakie plany ma na najbliższą przyszłość. Zdrójkowski wyjawił, że po zakończeniu nagrań zamierza wybrać się na wakacje.

"Wracam na Zanzibar. Było to planowane wcześniej. Byłem tam bardzo szczęśliwym człowiekiem na tym Zanzibarze, bardzo mi się tam podobało. Lecę na wakacje po 'Twojej twarzy...'. Po czterech miesiącach rzeczywiście sumiennej pracy, Zanzibar był takim miejscem, które mi się bardzo dobrze kojarzy. Byliśmy tam niecały rok temu i obiecałem sobie, że jeszcze tam wrócę" - zdradził aktor.

Wybór wakacyjnej destynacji jest o tyle zaskakujący, że Adam Zdrójkowski spędził tam ostatni urlop z Wiktorią Gąsiewską. Pytany o to, jak się czuje, aktor mówi krótko: "Moje samopoczucie mogłoby być lepsze, ale nie narzekam".

Zobacz również:

Piękna Polka pokazała brzuch. Dotąd wszystko ukrywały ubrania

"Rolnik szuka żony": Uczestnikom grożą wysokie kary. "Boją się rozmawiać"

Pokazał się publicznie po tragicznym wypadku. Niezwykłe słowa

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje