Reklama

Reklama

Adam Zdrójkowski bawi się bez Wiktorii Gąsiewskiej

Adam Zdrójkowski niedawno rozstał się ze swoją wieloletnią dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Choć wcześniej pojawiały się pogłoski o tym, że bardzo przeżył zerwanie, wydaje się, że jego stan uległ znacznej poprawie. Aktor zdecydował się na wyjazd do Afryki.

Adam Zdrójkowski niedawno rozstał się ze swoją wieloletnią dziewczyną Wiktorią Gąsiewską. Choć wcześniej pojawiały się pogłoski o tym, że bardzo przeżył zerwanie, wydaje się, że jego stan uległ znacznej poprawie. Aktor zdecydował się na wyjazd do Afryki.
Adam Zdrójkowski /VIPHOTO /East News

Znali się od dziecka

Adam Zdrójkowski od najmłodszych lat gra w polskich produkcjach telewizyjnych. Największą popularność przyniosła mu rola Kuby Boskiego w serialu komediowym "rodzinka.pl". W tym samym serialu jego dziewczynę grała Wiktoria Gąsiewska.

Młodzi aktorzy byli w związku od kwietnia 2017 roku. Kilka tygodni temu okazało się, że para nie jest już razem. Ich miłość rozkwitała na oczach widzów, stąd też wiadomość o ich rozstaniu była dla wielu szokiem.

Reklama

Plotki zaczęły się nasilać, gdy internauci zauważyli, że Zdrójkowski nie obserwuje już Gąsiewskiej na Instagramie. Aktor w rozmowie z Plotkiem potwierdził, że ich drogi się rozeszły. "Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę" - powiedział krótko.

Niespodziewane rozstanie

Burzę w internecie wywołało zdjęcie prowadzącej kulisy "Tańca z Gwiazdami", świetne bawiącej się u boku tancerza z Jakuba Lipowskiego. Pierwsza oficjalnie o rozstaniu napisała Wiktoria.

"Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania" - zaznaczyła Gąsiewska.

Zdrójkowski cierpiał z miłości

Agnieszka Hekiert, trenerka w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" , w którym występuje Zdrójkowski, opowiedziała o trudnych chwilach, które przechodzi aktor.

"Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł" - stwierdziła.

Choć sytuacja była trudna, Adam musiał "wziąć się w garść", bo ma wciąż liczne zobowiązania zawodowe.

"On jest bardzo profesjonalny, więc się zbierał i ćwiczył. Nie było wyjścia. Mówiliśmy sobie, słuchaj stary, to jest twoja praca i oddziel dwie rzeczy. Będzie ci wtedy łatwiej" - przyznała Hekiert.

Adam Zdrójkowski na wakacjach

Adam Zdrójkowski najwidoczniej znacznie lepiej radzi sobie po rozstaniu i osiągnął spokój ducha. Aktor pokazuje kolejne zdjęcia ze swej podróży do Afryki. Przebywa na Zanzibarze.

Gwiazdor wypoczywa na miejscowych plażach i docenia piękne krajobrazy. Jednak nie spędza dni tylko na rozrywce. Adam spotkał się z młodzieżą, i wręczył dzieciom drobne prezenty, między innymi artykuły szkolne.

Czytaj również:

Kamil Durczok nie żyje. Co było przyczyną śmierci?

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz

Tom Holland ma problemy ze zdrowiem! Na co cierpi filmowy Spider-Man?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL