Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Rozpacz Izy po decyzji Kamila. "Co ja sobie wyobrażałam"

Mało kto się spodziewał, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" może wpaść w taką rozpacz. Kiedy Kamil oświadczył, że wybiera Asię i dziękuję Izie za udział w programie, dziewczyna się rozszlochała i długo nie mogła wyjść z szoku. Widzowie byli poruszeni.

Mało kto się spodziewał, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" może wpaść w taką rozpacz. Kiedy Kamil oświadczył, że wybiera Asię i dziękuję Izie za udział w programie, dziewczyna się rozszlochała i długo nie mogła wyjść z szoku. Widzowie byli poruszeni.
"Rolnik szuka żony 8": Iza rozpacza po decyzji Kamila (screen z 7. odcinka) /materiały prasowe

Po wyjeździe Justyny, w domu Kamila zostały już tylko Asia i Iza. Na pierwszą randkę młody rolnik zaprosił Asię i nie był to wybór przypadkowy. "Do Asi mam kluczowe pytania. Być może już dzisiaj dokonam wyboru" - wyznał tajemniczo przed kamerami.

Reklama

Kamil wybiera Asię i odsyła Izę do domu

Podczas randki Kamil powiedział dziewczynie wprost, że to właśnie ją chce bliżej poznać. "Skupiam na tobie swoją uwagę. Jesteś fajną dziewczyną. Widzę, że jesteś we mnie wpatrzona" - oświadczył. Asia była zachwycona tą deklaracją. "Jestem zauroczona i myślę, że mam chłopaka. Jestem szczęśliwa" - przyznała przed kamerami.

Iza, czekając na powrót pary z randki, nie ukrywała, że nie czuje się zbyt pewnie. "Mam nadzieję, że też będę miała swoją szansę" - wyznała z nadzieją. Kiedy Kamil oznajmił jej swoją decyzję, 22-latka nie mogła powstrzymać łez. A właściwie to był szloch i spazmy. Kamil przestraszył się nie na żart jej reakcji.

"Nie będzie mi to łatwo powiedzieć. Dokonałem już wyboru i chciałbym dalej się poznawać z Asią" - powiedział Kamil i Iza się rozpłakała. "Przepraszam cię, że tak zareagowałam. Pewnie myślisz, że ja sobie nie wiadomo co wyobrażałam. Tak sobie chodziłam po tym domu i tak sobie myślałam: Iza, co ty chciałaś, że jakiś chłopak nagle... Tak czułam, nie jestem twarda" - mówiła cała w emocjach Iza.

"Źle się czuję, nie lubią takich sytuacji. Gdzieś tam byłam świadoma, że Iza może tak zareagować, bo jest uczuciową osobą, ale nie myślałam, że aż tak emocjonalnie zareaguje" - wyznała poruszona całą sytuacją Asia.

"To są emocje i w ten sposób się wylały. Ja im życzę jak najlepiej. Dalej będę szukać miłości" - powiedziała Iza przed kamerami, kiedy już nieco się uspokoiła.

Internauci poruszeni

Internauci byli poruszeni zachowaniem Izy i reakcją Kamila. Wszyscy zgodnie przyznają, że młody rolnik zachował się z klasą, a dziewczyny po prostu szkoda, ale "serce nie sługa".

Oto niektóre z komentarzy!

"Ta dziewczyna okazała się jedną z najbardziej szczerych i autentycznych osób. Jej łzy, klasa Kamila, przytulenie dziewczyn obnażyły dziś jak bardzo się myliliśmy w swych ocenach. W Rolniku było już wiele łez i pożegnań. Takiego jeszcze nie widziałam. Emocje sięgają zenitu, wykazali się takim taktem, klasą i szacunkiem. (...) Takich emocji, autentyczności i prawdy nie kupisz za wszystkie pieczarki świata".

"Chłopak pomimo młodego wieku z klasą. Kamil rodzice wychowali cię na mądrego dobrego człowieka... Niech ci się wiedzie".

"Wysoka kultura tych ludzi i szczerość sprawiła, że mam do nich wszystkich ogromny szacun. Iza bardzo sympatyczna i miła dziewczyna, życzę jej, by znalazła miłość życia. Powodzenia również dla Asi i Naszego Rolnika" (pisownia oryginalna).

"Szkoda mi się aż zrobiło tej dziewczynki . Znajdziesz jeszcze idealnego chłopaka dla siebie. Jesteś fajna, ładna i wartościowa. No i młodziutka, masz kupę czasu. Powodzenia!".

"Chyba jeden z najbardziej normalnych, taktownych uczestników w historii. A Iza na pewno szybko znajdzie kogoś, bo wydaje się bardzo fajną dziewczyną".

W kolejnym odcinku zobaczymy, jak Asię przyjmie rodzina i przyjaciele Kamila. Rodzice wydają się już być zadowoleni. "No to będzie synowa" - skomentowali wybór syna szczęśliwi rodzice Kamila.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony 8": Kamila bezlitośnie krytykowana. "Żaden mężczyzna z nią nie wytrzyma"

Piękna Polka pokazała brzuch. Dotąd wszystko ukrywały ubrania

Nie żyje aktor Andrzej Zaorski

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL