Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Oświadczyny w programie?

"Rolnik szuka żony" to program, w którym niespodziewane wydarzenia potrafią zaskoczyć widzów. Czy w jednym z najbliższych odcinków zobaczymy oświadczyny?

Czy Krzysztof oświadczy się Bogusi?

"Rolnik szuka żony" dostarcza widzom wielu emocji. Trwająca, 8. już edycja programu z Martą Manowską w roli prowadzącej, nabrała rozpędu, a uczestnicy lada chwila podejmą ważny wybór - z kim zdecydują się stworzyć relację?

W wyemitowanych już odcinkach programu widzowie byli m.in. świadkami dość śmiałego zachowania Krzysztofa względem swojej wybranki, a także... wyznania miłości!

"Rolnik szuka żony": Będzie ślub?

Reklama

W minionym epizodzie pojawiły się również odniesienia do pierścionka na palcu Bogusi. Chociaż nie padły żadne deklaracje, to niektórzy widzowie połączyli to z doniesieniami o... ślubie pary!

Według krążących po sieci plotek Krzysztof i Bogusia są zaręczeni i szykują się do ślubu, który ma się dobyć jeszcze w listopadzie. Chociaż próżno szukać oficjalnych potwierdzeń, to wiele "zdradzają" materiały publikowane na oficjalnym profilu "RszŻ" na Facebooku. Wszystko zaczęło się od - z pozoru niewinnego filmiku - w którym Marta Manowska zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji programu...

"Rolnik szuka żony": Trzecie zaręczyny w programie?

W nagraniu widać migawki z poprzednich sezonów, a uwagę użytkowników sieci w szczególności zaintrygował pewien kadr widoczny w pierwszych sekundach. Widać na nim moment zakładania pierścionka na palec! Wprawdzie ujęcie zostało tak wykadrowane, by nie było widać twarzy zakochanych, ale dla niektórych był to sygnał, że chodzi właśnie o Krzysztofa i Bogusławę.

Dodatkowo w najnowszym zwiastunie 9. odcinka programu: "Rolnik szuka żony" wspomniana para jest ubrana dokładnie tak samo! Oczywiście w pierwszym nagraniu nie pada wprost, że chodzi o zaręczyny, a widoczny jest jedynie moment zakładania pierścionka, jednakże dla niektórych jest to jednoznaczny sygnał. Dodatkowo Krzysztof wypowiada słowa pośrednio odnoszące się do zmiany stanu cywilnego.

Czy to oznacza, że w najbliższej odsłonie "Rolnika..." widzowie będą świadkami oświadczyn przed kamerami? Przypomnijmy, byłyby to już trzecie zaręczyny w programie! W 2. Edycji Mariusz oświadczył się Ani, natomiast w 6. odsłonie Łukasz poprosił o rękę Agatę. Jak potoczą się dalsze losy Krzysztofa i Bogusi? Tego widzowie dowiedzą się już w najbliższą niedzielę - 14 listopada na antenie TVP 1 o godz. 21:15.

Zobacz również: 

"Rolnik szuka żony": Uczestnikom grożą wysokie kary. "Boją się rozmawiać" 

"Rolnik szuka żony 8": Kamila bezlitośnie krytykowana. "Żaden mężczyzna z nią nie wytrzyma"

"Rolnik szuka żony 8": Kontrowersyjna decyzja Krzysztofa. "Wybrał Białorusinkę, której nawet nie widział"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama