Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Nagrania finałowego odcinka

Finałowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" nagrano tradycyjnie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Jak wyglądali bohaterowie produkcji TVP? O czym opowiadali Kamila, Elżbieta, Stanisław, Kamil i Krzysztof?

"Rolnik szuka żony 8": Marta Manowska i Kamila Boś

"Rolnik szuka żony" to program, który od lat podbija serca Polaków. Szczerzy i naturalni uczestnicy, kierujący się potrzebą, jaką jest znalezienie sobie partnerki tudzież partnera oraz wspaniała prowadząca w postaci Marty Manowskiej, już od ośmiu edycji przyciągają widzów przed telewizory.

"Rolnik szuka żony 8": Niebawem wszystko się wyjaśni

Już niebawem wszystko się wyjaśni, a uczestnicy programu wybiorą swoje partnerki i partnerów, z którymi chcą budować trwały związek.

W Kazimierzu Dolnym właśnie nagrywany był kolejny finałowy odcinek programu. To właśnie tam od kilku lat odbywa się ostatnie wspólne spotkanie bohaterów i ich kandydatów. Kamila, Elżbieta, Stanisław, Kamil i Krzysztof dokonali swoich wyborów i dowiemy się, jak im się układa.

Reklama

"Dziewczyna, która mi się podoba pod względem charakteru i humoru jest moim odzwierciedleniem. Wzajemnie się wspieramy, a nasze rozmowy mają charakter fajnego dialogu. Jest to opiekuńcza osoba, na którą mogę liczyć, wspiera mnie, a w razie potrzeby pocieszy" - wyznał 23-letni Kamil z województwa lubelskiego.

"Ta relacja daje mi dużo radości i energii. Najważniejsze w życiu jest, żeby człowiek nie chodził smutny, tylko by go ktoś z boku co chwilę pobudzał do działania, wtedy można zdobywać świat razem" - dodał. Czyżby miał na myślę Asię?

Łatwego wyboru nie miała piękna właścicielka pieczarkarni, Kamila. Najpierw odprawiła Jana, a po jego wyjeździe w jej domu zostali Adam i Tomasz, o którym rolniczka mówiła, że jest jej faworytem.

"Na początku szukałam wysokiego blondyna, pewnego siebie, zaradnego, bystrego, ale później, im więcej rozmawiałam z innymi ludźmi, tym moja bańka mydlana zaczynała pękać. Doszłam do wniosku, że wygląd nie ma takiego dużego znaczenia" - wyznała rolniczka.

"Szukam mężczyzny, który będzie lojalny i szczery, kogoś zaradnego, bystrego, energicznego, pozytywnego, kto będzie w stanie okiełznać mój charakter i przy którym czułabym się bezpiecznie" - dodała.

Czyżby słowo "szukam" oznaczało, że Kamila nikogo nie wybrała w programie? Czy to wpadka podczas nagrywania finałowego odcinka?

Kogo wybiorą bohaterowie ósmej edycji, jeszcze nie wiadomo. Na razie Kamila, Elżbieta i Stanisław muszą zdecydować, z kim chcą się dalej poznawać. Tego problemu nie mają już Kamil i Krzysztof, którzy wcześniej podjęli decyzję. Kamil wybrał Asię, a Krzysztof Bogusię.

Dziewiąty odcinek wiele wyjaśni. Widzowie TVP1 obejrzą go w najbliższą niedzielę, 14 listopada.

Czytaj również:

"Dom Gucci": Lady Gaga zachwyciła na czerwonym dywanie

Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP i "M jak miłość". Jest oświadczenie aktorki!

Ale pomyłka! To on jest najseksowniejszym mężczyzną świata

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje