Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Asia spakowała walizki? Zaskakujące doniesienia!

Kamil i Joanna z programu "Rolnik szuka żony 8" wciąż są razem? W sieci pojawiły się zaskakujące doniesienia na temat relacji najmłodszego uczestnika ósmej edycji produkcji TVP i jego wybranki.

"Rolnik szuka żony 8" [odcinek 8.]: Kamil i Asia

Odcinki ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony" śledzi co tydzień ponad 3,5 miliona widzów. Bohaterami najnowszej odsłony produkcji TVP są Elżbieta, Kamil, Kamila, Krzysztof i Stanisław.

W ósmym odcinku (emisja 7 listopada w TVP1) rolnicy i rolniczki brali udział w kolejnych randkach, a także zaprosili do siebie przyjaciół i rodzinę, by najbliżsi pomogli im dokonać ostatecznego wyboru. Sytuacja jasno wyklarowała się już u dwóch panów: podczas gdy Krzysztof "stracił głowę" dla Bogusi, Kamil wybrał Joasię.

Reklama

Co dzieje się u Kamila?

Czy Kamil i Joanna wciąż są razem? W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat relacji najmłodszego uczestnika i jego partnerki. Co już wiadomo?

Decyzja 23-letniego bohatera programu spotkała się z aprobatą rodziny, która zaczęła wspominać przed kamerami nawet o weselu!

"Kiedy tak na nich patrzę, jak Kamil się tak uśmiecha, tak sobie myślę: Ale fajnie wyglądają. Będzie happy end" - wyznała mama rolnika. "Jakieś zauroczenie jest, wydaje się, że to już jest para. Przy Asi widać, że jest szczęśliwy i to bardzo" - dodał tata Kamila.

"Bardzo dobrze czuję się z rodziną Kamila" - przyznała Asia.

Jak wiadomo, podczas emisji programu w TV jego uczestnicy nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich dalsze losy, ale według nieoficjalnych doniesień Kamil i Joasia zdecydowali się na kolejny życiowy krok. Kamil nie tylko postanowił budować związek z Joanną, ale też zaproponował jej przeprowadzkę do niego, na co dziewczyna ochoczo się zgodziła!

Asia z "Rolnika" spakowała walizki?

Podobno już po zakończeniu nagrań do odcinków "Rolnika" Joasia przystała na propozycję Kamila, by spędzili ze sobą więcej czasu.

Kiedy program się kończył, trwały jeszcze wakacje i para postanowiła spędzić je razem. Asia spakowała walizki i przeniosła się do Kamila, żeby go bliżej poznać.

Jak widać, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że relacja Kamila i Asi nabrała tempa! Ich oficjale plany widzowie będą mogli poznać w finale sezonu, który w TV zagości na przełomie listopada i grudnia. Jesteście ciekawi, co słychać u zakochanych?

Czytaj również:

Kamila z "Rolnika" bezlitośnie krytykowana. "Żaden mężczyzna z nią nie wytrzyma"

"Rolnik szuka żony 8": Gorące sceny z udziałem Krzysztofa i Bogusi!

Maciej Stuhr na polsko-białoruskiej granicy

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje