Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Krzysztof i Bogusia zbierają gratulacje

Krzysztof i Bogusia z programu "Rolnik szuka żony" byli bohaterami świątecznego wydania show. W specjalnym odcinku wraz z prowadzącą - Martą Manowską - wspominali moment zaślubin, a także opowiadali o planach na przyszłość. W Internecie pojawiło się mnóstwo gratulacji!

Krzysztof i Bogusia z programu "Rolnik szuka żony" byli bohaterami świątecznego wydania show. W specjalnym odcinku wraz z prowadzącą - Martą Manowską - wspominali moment zaślubin, a także opowiadali o planach na przyszłość. W Internecie pojawiło się mnóstwo gratulacji!
Bogusia i Krzysztof - ulubiona para 8. edycji programu "Rolnik szuka żony"? /Dariusz Gałązka /AKPA

W drugi dzień świąt widzowie mogli zobaczyć świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska odwiedziła domy rolników i rolniczek z poprzednich edycji, by sprawdzić, co u nich słychać. Prowadząca pojawiła się m.in. u Krzysztofa i Bogusi - bohaterów 8. sezonu "Rolnik szuka żony", którzy są już po ślubie!

"Rolnik szuka żony": Krzysztof i Bogusia w swiątecznym odcinku

Para pobrała się 27 listopada, a wcześniej zaręczyła się po zaledwie... kilku dniach znajomości! Szaleńcze tempo doprowadziło zakochanych do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie zalegalizowali swój związek. Na początku świątecznego wydania pojawiła się także krótka relacja z uroczystości zaślubin, na których nie zabrakło dziennikarki, a także ekipy programu.

Reklama

"W tak krótkim czasie, to, co się zadziało, to niektórzy nie mogą w to uwierzyć (...)" - przyznała Bogusława, która nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa jako żona Krzysztofa.

"Uważam, że wszystko to było przemyślane i nam obojgu to pomogło" - relacjonował z kolei rolnik, dodając w innym miejscu: "Ślub na pewno dużo zmienił. W tej chwili jesteśmy miesiąc po ślubie: życie odmieniło się o 180 stopni - same pozytywne emocje".

"Rolnik szuka żony 8": Krzysztof i Bogusia po programie

Historia miłości Krzysztofa i Bogusi z programu: "Rolnik szuka żony" wzbudziła wiele emocji wśród widzów. Niedługo po emisji świątecznego odcinka pod postami nawiązującymi do ślubu wspomnianej pary ponownie pojawiło się mnóstwo gratulacji i ciepłych komentarzy.

"Fajnie, że było im dane się spotkać. Życzę im szczęścia na długie lata", "Gratulacje wspaniałej parze, na wspólnej drodze życia", "Moja ulubiona para. Gratulacje. Wszystkiego dobrego Wam życzę", "Świetny odc świąteczny Rolnika. A młodej parze życzę dużo zdrówka, szczęścia i miłości. Pani Bogusia jest super kobieta" - pisali fani.

W niedzielnym wydaniu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska zapytała parę o przyszłość. Okazało się, że uczestnicy show mają już konkretny plan! Krzysztof zdradził, że wraz z żoną planują rozwijać gospodarstwo i skupić się na agroturystyce.

Jak widać, Krzysztof z programu "Rolnik szuka żony" znalazł prawdziwą miłość! A jak potoczą się losy kolejnych bohaterów? Tego dowiemy się w przyszłym roku, kiedy "Rolnik..." powróci na antenę TVP.

Zobacz również:

Relaks w święta w bikini. Młoda Polka pokazała ciało

Kiedy pogrzeb gwiazdora "Świata według Kiepskich"?

Nagi tors na urodziny! Nie do wiary, ile lat właśnie skończył

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL