Reklama

"Rolnik szuka żony"

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kamila źle wybrała? Pożegnała się z Adamem?

Kamila wybrała Adama, ale czy ten wybór podyktowany był głosem serca? Raczej na to nie wygląda. Czy bohaterka programu "Rolnik szuka żony" podjęła złą decyzję? Internauci sugerują, że para nie jest już razem. Takie wnioski można wysnuć z opublikowanych fragmentów 11. odcinka produkcji TVP.

Kamila wybrała Adama, ale czy ten wybór podyktowany był głosem serca? Raczej na to nie wygląda. Czy bohaterka programu "Rolnik szuka żony" podjęła złą decyzję? Internauci sugerują, że para nie jest już razem. Takie wnioski można wysnuć z opublikowanych fragmentów 11. odcinka produkcji TVP.
"Rolnik szuka żony 8": Kamila nie najlepiej dogaduje się z Adamem (screen z 10. odcinka) /materiały prasowe

Kamila do swego domu zaprosiła Jana, Tomasza i Adama. Początkowo to Jan był faworytem rolniczki. Po tym, jak nieoczekiwanie podziękowała mu za udział w programie "Rolnik szuka żony" i odesłała do domu, jego miejsce zajął Tomasz. Na randce Kamila powiedziała mu wprost, że ma u niej największe szanse. To jednak długo nie trwało i po spotkaniu z rodziną i przyjaciółmi, kobieta zdecydowała, że to jednak Adam pasuje do niej najbardziej.

Czy jednak w jej decyzji nie było za dużo kalkulacji, a za mało głosu serca?

Reklama

Kamila i Adam: Nieporozumienie?

W 10. odcinku programu Kamila pojechała do Adama, aby poznać jego rodzinę. Widać, że mężczyzna chciał zrobić wszystko, żeby rolniczka poczuła się dobrze w jego rodzinnym domu. "Kamila przyjeżdża do mnie, aby poznać moich rodziców. Emocje buzują w środku" - wyznał.

"Myślę, że energia i osobowość Adama bardziej pasują do mnie niż energia Tomka. Nasze kontakty przez dwa tygodnie były jednak sporadyczne" - wyznała Kamila, jadąc do Adama. Nie padły żadne słowa, związane z uczuciami rolniczki. "Niczego nie oczekuję, nie nastawiam się na nic" - powiedziała wprost.

Rodzina Adama przyjęła ją bardzo ciepło. Mama była Kamilą oczarowana. "Ma piękny uśmiech, cały stres przy niej mija" - wyznała.

Adam zabrał Kamilę na wędkowanie. "To jest ważny dzień dla nas obojga" - przyznała rolniczka. Jednak już podczas rozmowy sam na sam pojawiły pretensje i padły zarzuty o to, kto i dlaczego ma być zdobywany. "Ja chcę być zdobywana, ale ty też chcesz być zdobywany. Ja nie będę pierwsza wychodziła z inicjatywą" - zarzuciła mu Kamila.

"Będę się starał lepiej poznać Kamilę, ale jeśli poczuję, że to nic nie daje, to się wycofam"- oświadczył wprost. "Ten kontakt powinien być, a go nie ma" - powiedziała Kamila. "Chcę, żebyś pokazała, że też tego chcesz" - ripostował Adam.

Kamila i Adam nie są już razem?

W zwiastunie 11. odcinka widać Kamilę żegnającą się z Adamem. Czyżby para się rozstała? W kolejnym odcinku "Rolnika" pary wybiorą się na wyjazdowe randki. Jednak z migawek można wywnioskować, że akurat ta para na wspólną randkę się nie wybierze. Pokazano fragmenty randek Kamila z Asią, Krzysztofa z Bogusią i Elżbiety z Markiem. Zabrało fragmentów randki Kamili i Adama. Wnioski nasuwają się same.

Internauci nie mają wątpliwości, że Kamila sama nie wie, czego chce i dokonała niewłaściwego wyboru.

Oto, co piszą internauci na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

"Widać po Kamili, że to jest pod kamery. Tam nie ma nic. Wiecznie niezadowolona, wiecznie wszystko źle. Takiej nie dogodzisz".

"Przyjechała go odwiedzić i znów ma pretensje. Boziuuuu Adam pryskaj!!!".

"Przecież gołym okiem wydać, że z tej mąki chleba nie będzie".

"To fakt, sama powiedziała, że wybrała jego, bo coś tam zrobił. Zero zauroczenia. Nic nie rozumiem, po co w ogóle jakiegokolwiek wybrała".

"Tam już jest po temacie, nie było ich na randkach w zwiastunie kolejnego odcinka. W zwiastunie migawka z nimi wyglądała na pożegnanie".

Co naprawdę wydarzyło się pomiędzy Kamilą i Adamem? Wszystkiego dowiemy się w kolejnym odcinku.

Czytaj również:

"Rolnik szuka żony 8": Stanisław odrzucił wszystkie kandydatki. "Brak szacunku"

"Rolnik szuka żony 8": Marek zakochał się w Elżbiecie? Internauci mają wątpliwości

"Dom Gucci": W imię Ojca, Syna i Lady Gagi [recenzja]

Tylko w Interii! Cary Fukunaga i Linus Sandgren: Bond na miarę naszych czasów

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL